JESTEŚMY PRODUCENTEM WSZYSTKICH LOFTOWYCH PÓŁEK PREZENTOWANYCH PONIŻEJ.
Materiał który wykorzystaliśmy w produkcji naszych półek to pręt stalowy o średnicy 6mm.
Wszystkie półki malujemy proszkowo na wybrany kolor.

W standardzie dostępny jest kolor CZARNY MAT I BIAŁY MAT.

Większość modeli półek zestawiliśmy z drewnem. Półki posiadają podstawki wykonane z wodoodpornej sklejki brzozowej. Podstawki zachowaliśmy w naturalnym odcieniu bądź pokryliśmy bejcą w konkretnym kolorze: sosna, jasny dąb, heban, orzech.

Inspiracją w produkcji naszych PÓŁEK jest niewątpliwie GEOMETRIA.  W rezultacie otrzymaliśmy nowoczesne produkty o minimalistycznej formie.
Zastosowanie geometrii w projektach sprawia, że możemy dowolnie ze sobą łączyć kilka sztuk półek by finalnie stworzyć we wnętrzu ciekawą naścienną aranżację.
Nasze półki będą ciekawą dekoracją naścienną w pomieszczeniach komercyjnych, np. biurach, hotelach,  restauracjach, bistro, itp. Półki z pewnością wpiszą się w nowoczesne wnętrza urządzone w loftowym stylu. Jak najbardziej można je wykorzystać w formie kwietników na ulubione rośliny.

Zamówienia realizujemy średnio od 5 do 14 dni roboczych.

Modyfikacje kwietników np. zmiany średnicy wpustów, długości, pod indywidualne wytyczne klienta, wybór  innego koloru niż w standardzie – takie produkty nie podlegają późniejszym zwrotom.