JESTEŚMY PRODUCENTEM WSZYSTKICH PREZENTOWANYCH PONIŻEJ KWIETNIKÓW METALOWYCH.
Do produkcji naszych kwietników wykorzystaliśmy pręt stalowy o średnicy 6mm i 8mm. Niektóre modele kwietników zestawiliśmy z drewnianymi podstawkami (sklejka brzozowa). Podstawki zachowaliśmy w naturalnym odcieniu, bądź pokryliśmy bejcą w konkretnym kolorze : sosna, jasny dąb, heban, orzech.
Wszystkie Kwietniki (wiszące, stojące, ścienne) malowane są proszkowo na wybrany kolor. W standardzie do wyboru kolor: CZARNY i BIAŁY.

Chętnie współpracujemy nad indywidualnymi projektami.
Jak najbardziej możliwe są modyfikacje naszych kwietników, dopasowania wymiarów np. wpustu na donicę, wysokość itp. pod konkretne wytyczne klienta.

Zamówienia realizujemy średnio 7 do 14 dni roboczych.

Inspiracją w produkcji naszych kwietników jest niewątpliwie GEOMETRIA.  W rezultacie otrzymaliśmy nowoczesne kwietniki o minimalistycznej formie. Nasze kwietniki z pewnością wpiszą się w nowoczesne wnętrza a w szczególności urządzone w stylu loftowym.

Modyfikacje kwietników np. zmiany średnicy wpustów, długości, szerokości pod indywidualne wytyczne klienta, wybór desek w innym kolorze niż w standardzie – takie produkty nie podlegają późniejszym zwrotom. Kwietniki oraz półki malowane na inne kolory niż w standardzie – nie podlegają późniejszym zwrotom.