JESTEŚMY PRODUCENTEM WSZYSTKICH PREZENTOWANYCH PONIŻEJ KWIETNIKÓW METALOWYCH.
Do produkcji naszych kwietników wykorzystaliśmy pręt stalowy o średnicy 6mm i 8mm. Niektóre modele kwietników zestawiliśmy z drewnianymi podstawkami (sklejka brzozowa). Podstawki zachowaliśmy w naturalnym odcieniu, bądź pokryliśmy bejcą w konkretnym kolorze : sosna, jasny dąb, heban, orzech.
Wszystkie Kwietniki (wiszące, stojące, ścienne) malowane są proszkowo na wybrany kolor. W standardzie do wyboru kolor: CZARNY i BIAŁY.

Chętnie współpracujemy nad indywidualnymi projektami.
Jak najbardziej możliwe są modyfikacje naszych kwietników, dopasowania wymiarów np. wpustu na donicę, wysokość itp. pod konkretne wytyczne klienta.

Zamówienia realizujemy średnio do 14 dni roboczych.

Inspiracją w produkcji naszych kwietników jest niewątpliwie GEOMETRIA.  W rezultacie otrzymaliśmy nowoczesne kwietniki o minimalistycznej formie. Nasze kwietniki z pewnością wpiszą się w nowoczesne wnętrza a w szczególności urządzone w stylu loftowym.

Modyfikacje kwietników np. zmiany średnicy wpustów, długości, szerokości pod indywidualne wytyczne klienta, wybór desek w innym kolorze niż w standardzie – takie produkty nie podlegają późniejszym zwrotom. Kwietniki oraz półki malowane na inne kolory niż w standardzie – nie podlegają późniejszym zwrotom.