JESTEŚMY WYŁĄCZNYM PRODUCENTEM WSZYSTKICH PREZENTOWANYCH PONIŻEJ MODELI KWIETNIKÓW METALOWYCH.
Do produkcji naszych kwietników wykorzystaliśmy pręt stalowy o średnicy 6mm i 8mm. Wszystkie elementy składowe naszych kwietników np. okręgi, owale, kółeczka do zawieszania etc. wyginamy RĘCZNIE a nie maszynowo! Wszystkie nasze metalowe konstrukcje staramy się wyszlifować tak, by spawy nie były widoczne –  przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości produktu. Profesjonalny szlif to dla nas podstawa.
Niektóre modele kwietników zestawiliśmy z drewnianymi podstawkami (sklejka brzozowa). Podstawki zachowaliśmy w naturalnym odcieniu, bądź pokryliśmy bejcą w konkretnym kolorze : sosna, jasny dąb, heban, orzech.
Wszystkie Kwietniki (wiszące, stojące, ścienne) malowane są proszkowo na wybrany kolor. W standardzie do wyboru kolor: CZARNY i BIAŁY – w matowym wykończeniu.
Chętnie współpracujemy przy indywidualnych projektach.
Jak najbardziej możliwe są modyfikacje naszych kwietników, dopasowania wymiarów np. wpustu na donicę, wysokość itp. pod konkretne wytyczne klienta. Masz pomysł na wymarzony kwietnik? Napisz do nas maila! Opisz go, możesz dołączyć odręczny rysunek bądź profesjonalny projekt graficzny.

Zamówienia realizujemy średnio od 5 do 14 dni roboczych.

Inspiracją w produkcji naszych kwietników jest niewątpliwie GEOMETRIA.  W rezultacie otrzymaliśmy nowoczesne kwietniki o minimalistycznej formie. Nasze kwietniki z pewnością wpiszą się w nowoczesne wnętrza a szczególności w te urządzone w stylu loftowym.

Modyfikacje kwietników np. zmiany średnicy wpustów, długości, szerokości pod indywidualne wytyczne klienta, wybór desek w innym kolorze niż w standardzie – takie produkty nie podlegają późniejszym zwrotom. Kwietniki oraz półki malowane na inne kolory niż w standardzie – nie podlegają późniejszym zwrotom.