19.08 – 28.08 URLOP zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane po jego zakończeniu

Nasze konsole zaprojektowaliśmy z myślą o uniwersalnym a zarazem funkcjonalnym zastosowaniu. Minimalistyczna forma tych stolików przyściennych sprawia, że można wykorzystać je w różnych stylizacjach.
Konsole SBNDdesign świetnie sprawdzą się nie tylko jako element dekoracji salonu czy sypialni, ale przede wszystkim znajdą swoje funkcjonalne zastosowanie w wiatrołapach i korytarzach, zarówno w prywatnych przestrzeniach mieszkalnych jak i tych komercyjnych typu lobby, recepcje, biura itp.
Konsole będą idealnie współgrały z innymi elementami dekoracji wnętrz. Ich aranżacja daje szerokie pole manewru. Wystarczy powiesić nad nimi lustro by stworzyć nowoczesną toaletkę w loftowym wydaniu. Wieszając nad konsolami zestawy plakatów, dodając ozdobne koszyki, wazony, rośliny, pamiątki, nadamy pomieszczeniu wymarzony styl. Nasze konsole będą idealnym tłem do stworzenia przestrzeni w konkretnym stylu czy to loft, industrialnym, boho czy też skandynawskim.
Dzięki naszym konsolom w stylowy sposób wyeksponujecie w swoim wnętrzu ulubione rośliny. Wszystkim miłośnikom roślin posłużą jako wielogabarytowy kwietnik na kilka większych i mniejszych roślin!

Make your space greener! z konsolami sbndesign będzie to proste! 

        W mig zazielenisz swoją przestrzeń tworząc w niej ulubiony kącik roślinny!

Wszystkie konsole wykonaliśmy ręcznie z profili stalowych o różnych przekrojach, łącząc je z blachą /blaty oraz półki przyspawane są na stałe do konstrukcji/ oraz drewnem.
Całość konstrukcji malowana jest proszkowo na wybrany kolor, w wykończeniu matowym – delikatna struktura. W standardzie w naszej ofercie znajdują się dwa kolory konstrukcji stalowej: CZARNY i BIAŁY.
Istnieje możliwość lakierowania na inny kolor z palety RAL – wówczas prosimy o wcześniejszy kontakt – obowiązuje wycena indywidualna.
Dużą wagę przykładamy do spawów. Szlifujemy miejsca łączeń z niezwykłą precyzją, tak by finalnie otrzymać estetyczny dla oczu produkt bez widocznych spoin.