JESTEŚMY JEDYNYM PRODUCENTEM WSZYSTKICH PREZENTOWANYCH PONIŻEJ MODELI GEOMETRYCZNYCH DONICZEK BETONOWYCH.

Wszystkie nasze doniczki wykonujemy 100% ręcznie. Każdą sztukę szlifujemy ręcznie gąbkami szlifierskimi o różnej gradacji.
Ze względu na materiał z którego wykonujemy osłonki – BETON – każda sztuka zyskuje NIEPOWTARZALNY wygląd. Dlatego mogą wystąpić różnice w wyglądzie od tych prezentowanych na zdjęciach poniżej (porowatość/kolorystyka/mikropęknięcia). Zalecamy nie podlewać posadzonych w doniczkach roślin obficie, a jedynie zraszać ponieważ nie mają one otworów drenażowych. Rośliny i drobiazgi nie podlegają sprzedaży a są jedynie wykorzystane do aranżacji zdjęć.  W wypadku doniczek kolorowych które barwimy w masie na etapie produkcji mieszanki betonowej mogą występować niewielkie różnice w kolorystyce od tych prezentowanych w galerii produktów.

Nasze betonowe doniczki bez wątpienia wpiszą się w nowoczesne wnętrza a w szczególności te urządzone w stylu loftowym. Oprócz swojej pierwotnej funkcji mogą również pełnić funkcję organizerów na małe drobiazgi. Z pewnością spełnią się w roli pojemników do przechowywania biurowych przyborów.

Wszystkie podane wymiary doniczek to wymiary mierzone w najszerszym punkcie.
Czas realizacji zamówienia to 3-10dni roboczych.

Przy zamówieniach powyżej 10szt z modelu czas realizacji ustalany indywidualnie!