Unikalne kwietniki geometryczne


Lubimy je za ich funkcjonalność delikatność i naturalny wygląd. Cenimy sobie możliwość umieszczenia ich w dowolnym miejscu, ale też ich prostotę, która pozwala na aranżowanie z nimi każdej przestrzeni. Bez względu na jej styl czy wystrój. Kwietniki geometryczne to dekoracje, które zyskały szczególne uznanie przy aranżacji wnętrz. Ich klasyczny design przełamany jednak zawarciem w nich geometrycznych elementów pomaga nam w stworzeniu mieszkania niczym z okładki magazynu. A co najważniejsze – funkcjonalnego i oryginalnego.

Geometryczne kwietniki w domowych wnętrzach

Nie jest tajemnicą, że elementy wyposażenia, jak parapety czy ciężkie regały są średnio atrakcyjną alternatywą na miejsce dla naszych ulubionych roślin. Wszyscy wiemy przecież doskonale, jak ważną rolę odgrywają one w naszym codziennym życiu, dlatego chcąc mieć w domu piękną i okazałą roślinność doniczkową, powinniśmy zadbać o odpowiednie miejsce do ich wzrostu.
Takie zapewnią im właśnie nasze kwietniki, które dzięki możliwości umieszczenia ich w dowolnym miejscu, stworzą atrakcyjną przestrzeń dla roślin.
Figus czy zwisająca paproć umieszczona w kwietniku przy oknie, czy na tarasie będzie pięknie się rozwijać, a my zyskamy atrakcyjną alternatywę dla wcześniej wspomnianych półek.
Ponadto kwietniki nie zajmują dużo miejsca, szczególnie, jeśli wybierzemy wersję ścienną lub wiszącą. Wówczas możemy pozwolić sobie na dodatkowe dekoracje w ich postaci, a mimo to zaoszczędzić dużo miejsca nawet w ciasnych pomieszczeniach.

Nasze kwiaty pięknie się prezentują, okazale rosną, co najważniejsze – podkreślają jeszcze mocniej stylowy wygląd kwietnika. Dodatkowo nasze wnętrze wzbogaca się o energię i zdrową atmosferę.

Geometryczna odsłona klasycznych kwietników

Często zdarza nam się, że szukając dodatków do domu rezygnujemy z nich ze względu na niepewność, czy dana rzecz wpasuje się do wystroju wnętrza. I choć w przypadku innych dekoracji zdarza się to być prawdą, kwietniki geometryczne można uznać za zdecydowanie najbardziej uniwersalny dodatek do każdego domu.
Ich prosta konstrukcja inspirowana przestrzennymi figurami, w połączeniu z naturalnymi barwami i wykonaniem z surowych materiałów, jak metal, tworzą spójną całość, która w żaden sposób nie zaburza gotowego już wystroju. Jak sam widzisz, nie trzeba rezygnować z wymarzonego dodatku. Prostota zawarta w kwietnikach SBNDesign doskonale współgrać będzie z Twoją loftową kuchnią, glamour salonem czy skandynawskim stylem sypialni.

Jedynym czynnikiem, który Cię ogranicza w tworzeniu wymarzonego wnętrza jest Twoja wyobraźnia. Poza idealnym wpasowaniem się do różnego typu pomieszczeń, kwietniki mają też jedną podstawową zaletę – niezwykle efektownie się prezentują. Te oparte na geometrycznych figurach potrafią często zachwycić niejednego domownika i przykuć jego uwagę. Takie też kwietniki znaleźć możesz w naszej pracowni. Pełne wdzięku, energii i stylu. To właśnie takie dekoracje uwielbiamy mieć w swoich domach, i to specjalnie dla Was nieustannie pracujemy, żeby poszerzać nasz asortyment. Kwietniki na jedną doniczkę, a może geometria zagości w każdym pomieszczeniu tworząc spójną całość? Wszystko zależy tylko od Ciebie. Znajdź swój wymarzony kwietnik już dziś!