ŚWIECZNIKI HANDMADE


Firma SBNDesign w swojej ofercie posiada 100% ręcznie wykonane świeczniki. Oprócz funkcji dekoracyjnej pełnią również funkcję praktyczną. Świeczniki wykonane są techniką handmade. Oznacza to, że nie uzyska się dwóch identycznych produktów bazując nawet na tej samej formie. Świeczniki handmade to ciekawa propozycja dla osób, które pragną ozdobić swoje wnętrze nietuzinkową dekoracją.

Świecznik handmade

Świecznik handmade z zatopionym cynamonem i suszem z pomarańczy

Minimalistyczne świeczniki handmade

Świeczniki handmade SBNDesign zbudowane są na bazie naszych betonowych osłonek. Dzięki swoim minimalistycznym wzorom same w sobie mogą stać się ozdobą mebli, półek, regałów, kominków itp. Szarość i biel betonu osłonek kontrastuje z żywymi barwami wosku.

ręcznie robiony świecznik

Świecznik ręcznie robiony – w wosku zatopione suszone kwiaty lawendy

Świeczniki wykonane są w całości przez nas, metodą handmade. Własnoręcznie barwimy wosk i zalewamy nim nasze osłonki. W poszczególnych partiach mogą wystąpić różnice kolorystyczne. Spowodowane jest to ręcznym wykonaniem produktu. KAŻDY ŚWIECZNIK HANDMADE BĘDZIE INNY. Niepowtarzalność produktu będzie przejawiać się zarówno w kolorystyce wosku jak i porowatości betonu, wadze. Na chwilę obecną w swojej ofercie posiadamy takie kolory wosku jak: ecru, zielony, czerwony, niebieski oraz żółty.

Świeczniki handmade w naszej ofercie to pozycja, która pozwala nam na szerokie pole manewru. Oprócz możliwości barwienia wosku na różne kolory, możemy stworzyć również świece zapachowe, bądź dekoracyjne z zatopionymi w wosku rożnymi ozdobami. Dodatkowo możemy uzyskać nutę aromatyczną, która będzie się uwalniać stopniowo podczas palenia świecy.
W każdej wolnej chwili trochę eksperymentujemy dlatego na okres jesienny powstały świeczki z suszem, inspirowane jesiennymi kwiatami z naszego ogrodu. W wosku świec zatopiliśmy suszone kwiaty lawendy oraz wrzosu. Na okres zimowy powstała świeczka z zatopionymi kawałkami suszonych pomarańczy oraz dekoracyjnym cynamonem.
Świeczniki handmade SBNDesign będą nie tylko ciekawą dekoracją wnętrza, ale również idealnie nadadzą się na prezent.

Świecznik handmade

Wosk w naszych świeczkach handmade barwimy ręcznie

Świecznik – prezent dla gości weselnych

Młoda para organizując przyjęcie weselne często decyduje się na upominki dla swoich gości weselnych. Niektórzy szukają nietuzinkowych prezentów, tak by zadziwić swoich gości, chcą się tym samym wyróżnić. Często ciężko wybrać spośród ofert na rynku, które w dużej mierze się powtarzają. Firma SBNDesign wychodzi naprzeciw wymagającym klientom i pragnie zaproponować rozwiązanie dla osób, które chcą sprawić swoim gościom wyjątkowy mini prezent. Świeczniki handmade SBNDesign to oryginalna i ciekawa propozycja dla osób, które chcą obdarować gości czymś co będzie pełnić zarówno funkcję dekoracyjną jak i praktyczną. Nasze świeczki i świeczniki dzięki swoim małym rozmiarom będą efektowną dekoracją stołów, ale przede wszystkim posłużą za drobny upominek dla gości. Goście na pewno zapamiętają taki praktyczny upominek w nowoczesny geometrycznym wydaniu.

Organizujesz zatem przyjęcie urodzinowe, weselne bądź z innej okazji i chciałbyś się odwdzięczyć swoim gościom za przybycie i spędzenie czasu w tym wyjątkowym dla ciebie dniu?
Wybierz nasze świeczniki i świeczki handmade! Napisz do nas a chętnie spełnimy Twoje oczekiwania i dopasujemy indywidualnie ofertę wraz z wyceną pod konkretne potrzeby!

świeczniki handmade udekorowane

Świeczniki handmade z suszem jesiennych kwiatów

świeczniki wykonane 100% ręcznie

Wszystkie nasze świeczniki wykonane są stuprocentowo ręcznie