Stylowa konsola, czyli o niebanalnych dekoracjach do każdego domu


Konsola – ponadczasowa dekoracja

Często słyszy się, że to jak urządzone jest nasze wnętrze świadczy o nas samych i ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie psychiczne oraz fizyczne. Trudno się z tym nie zgodzić, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w których po całym dniu spędzonym w pracy czy szkole zależy nam na odpoczynku i relaksie. Ważne zatem jest, by zadbać o odpowiedni wizerunek naszych czterech ścian i stworzenie przytulnego miejsca. Jak możemy osiągnąć ten cel? Oczywiście wybierając modne i stylowe dodatki i meble do naszego domu. Jeden z nich cieszy się w ostatnim czasie szczególną popularnością, a mowa tutaj dokładnie o konsolach – czyli ponadczasowych dekorach, które zaprowadzą we wnętrzu ład i harmonie, dodając mu jednocześnie elegancji i charakteru.

Po co nam konsola?

Zanim zadamy sobie pytanie, dlaczego to właśnie konsola ma zając rolę tej wyjątkowej, należało by najpierw wytłumaczyć, czym ona dokładnie jest. Przede wszystkim konsola to rodzaj małego stoliko-komody, najczęściej w formie przyściennej, która służy do przechowywania w niej drobnych przedmiotów. Bez wątpienia taki dodatek można zamontować w każdym pomieszczeniu. A co za tym idzie możemy doskonale wyeksponować z jej pomocą nasze ulubione rośliny doniczkowe, czy te w wazonie. Konsola sprawdzi się doskonale również jako schowek na drobne rzeczy takie, jak klucze, portfel lub notes, przestrzeń na dekoracje w postaci świeczników lub ramek ze zdjęciami, a w konkretnych pomieszczeniach, jak łazienka czy sypialnia wykorzystamy ją w roli stylowej toaletki którą dopełni lustro.

Efektowny image konsoli – elegancja i styl

Nowoczesne konsole charakteryzują się przede wszystkim delikatnością i naturalnością. Jednak ponadczasową i najbardziej docenianą zaletą tego typu dekoracji jest elegancja, która potrafi dodać szyku każdemu wnętrzu. W rezultacie, takie designerskie konsole pozwolą wypełnić pustki w aranżacji, bez stwarzania efektu stłoczenia, wprowadzić harmonię swoją delikatnością, a ich design przyciągnie wzrok i wprowadzi subtelność nawet w bogatym stylu boho retro czy glamour. Co więcej, w zależności od potrzeb łatwo zmienisz przeznaczenie konsoli. Podczas Wielkanocy lub Bożego Narodzenia posłuży Ci jako stolik na dekoracje świąteczne. Podczas przyjęcia jako podstawka na zastawę, a podczas pracy czy nauki jako funkcjonalne biurko.

Dodatki od SBNDesign

Marzy Ci się nowoczesna i pełna uroku dekoracja w Twoim wnętrzu? Nasze dekoracje pomogą Ci osiągnąć wspaniały wygląd wnętrz w banalnie prosty sposób! Postaw na metalową konsole BRONX lub BROOKLYN i ciesz się modnym wyglądem swojego domu każdego dnia.