Stojące kwietniki


Nie jest tajemnicą, że drobne dekoracje sprawiają, że wnętrza zyskują styl, charakter i oryginalność. Z pozoru nieistotne elementy potrafią rewelacyjnie odmienić nie tylko domy, ale też biura i inne pomieszczenia. Stojące kwietniki to często doskonałe uzupełnienie salonu czy sypialni. Wykonane z metalu, wykończone drewnianą półeczką to designerskie dodatki, które coraz chętniej goszczą w domach, stając się stylową alternatywą dla nudnych półek czy niepotrzebnych przedmiotów.

Za co kochamy kwietniki?

Kwietniki to chyba jedne z najbardziej uniwersalnych dekoracji. Przede wszystkim nadają się one do umieszczenia w każdym w pomieszczeniu, bez względu na jego wielkość czy stylistykę. Z ich pomocą w gustowny sposób możemy uwypuklić piękno naszych ulubionych roślin doniczkowych, zapewniając im warunki do odpowiedniego wzrostu. Podkreślenie walorów roślin zwisających jak i wolnostojących w naszych domach wpływa przecież na nasze ogólne samopoczucie, a także zdrowie psychiczne. Co więcej, kwietniki, nawet te stojące, potrafią być bardzo funkcjonalne. Kwietnik stojący Q-BE No5 pozwala nie tylko na umieszczenie na nim kilku roślin. Znajdzie się także miejsce na ulubioną lekturę czy drobną pamiątkę. Jego ponadczasowy design, oparty na geometrycznych kształtach, a także surowy materiał użyty do jego wykonana są gwarancją, że taką dekorację wykorzystasz w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego stylistyki.

Kwietniki stojące w każdym domu

Jeśli poszukujesz bardzo prostego i subtelnego dodatku do uzupełnienia wnętrz, a przewodzący w nich styl to loft, industrial lub może nowoczesność, to stojące kwietniki sprawdzą się tutaj wręcz doskonale. Ich prosty, a zarazem bardzo oryginalny wygląd świetnie wpasowuje się w każde otoczenie. Dopełnia je, nadaje im lekkości, a jednocześnie nie zaburza stylistyki wnętrz. Czy to oznacza, że nie nadają się one do pomieszczeń w stylu glamour czy boho? Nic bardziej mylnego. Dodatki, jakimi są kwietniki potrafią być przełamaniem dla wnętrz pełnych, gdzie ciężko o lekki i nie zajmujący dużo miejsca kolejny element wystroju.

W bogatej ofercie kwietników SBNDesign znajdziesz wiele najbardziej efektownych modeli tego typu, dekoracji w różnych wielkościach oraz stylach. Dostępnych jest wiele różnorodnych modeli kwietników stojących, dzięki czemu dobranie idealnej dekoracji do Twojego domu nie będzie stanowić większego problemu. Udekoruj nimi swoje rośliny i ciesz się niepowtarzalnym wyglądem swojego mieszkania.