SBNDesign – półki geometryczne


Oczywiste jest, że podczas aranżowania przestrzeni liczy się przede wszystkim kreatywność. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zaplanowanie powierzchni oraz sposobu, w jaki udekorujemy czy umeblujemy nasz dom. Wiele osób często zapomina o tym, że w czterech ścianach liczy się nie tylko estetyczny wygląd, ale też funkcjonalność. Co może pomóc nam w mądrym i efektownym zagospodarowaniu miejsca? Przedstawiamy niezwykle wygodne i stylowe propozycje, które sprawią, że Twoje wnętrza zyskają całkiem nowy design. Oto półki geometryczne.

Półki geometryczne w nowoczesnym stylu

Co sprawia, że mieszkanie staje się modne? Oczywiście modne dodatki. Wybierając je warto zwrócić szczególną uwagę nie tylko na ich wielkość, ale również na ich wygląd. Półka, która służyć ma za dekorację, powinna pasować designem do stylu, w jakim urządzone jest dane pomieszczenie czy też cały dom, a także uzupełniać się z nim. Jeśli więc jesteś na etapie urządzania swojego domu, albo zwyczajnie szukasz dodatku, który pomoże Ci w dodaniu mu charakteru, wybierz dekorację, która zachowa się rewelacyjnie w każdej przestrzeni bez względu na jego stylistykę. Geometryczne półki SBNDesign to modele efektowne i uniwersalne. Zaprojektowane zostały w oparciu o ponadczasową geometrię, która pozwala dodać pomieszczeniom lekkości, surowości, ale jednocześnie nie zabierając miejsca i nie dając wrażenia „przepełnienia”. Wykonane z naturalnych materiałów, jak drewno czy metal odporne są na czynniki pogodowe. Dzięki temu świetnie sprawdzą się umieszczone nie tylko w domach, ale również altanach ogrodowych czy tarasach.

Geometria w domu, czyli praktyczne zastosowanie półek

Często mówi się, że centralnym miejscem domu, w którym najwięcej przebywamy jest kuchnia. Nie mniej ważna, jest także aranżacja salonu, ponieważ to właśnie on stanowi miejsce do wypoczynku dla domowników. Istotne jest zatem odpowiedni wystrój salonu, który zapewni komfort korzystania z niego podczas każdego dnia, ale i specjalnej okazji. Warto upewnić się, że wszystko, co potrzebne mamy zawsze na wyciągnięcie ręki, jak na przykład ulubioną książkę, czy słuchawki. Właśnie wtedy półka geometryczna doskonale sprawdzi się, jako podstawka na lektury, czy drobne przedmioty codziennego użytku.

Wisząca półka to element, który oprócz tego, że jest bardzo praktyczny oraz funkcjonalny doskonale potrafi podkreślić piękno tego co w domu szalenie ważne – roślin. Dzięki nim właśnie każde wnętrze staje się pełne życia, energii, a co najważniejsze – przytulne. Ma to znaczenie, jeśli planujemy wystrój pomieszczeń mieszkalnych. W zależności od wielkości modelu ułatwi Ci ona zaoszczędzenie miejsca tam, gdzie zauważysz taką potrzebę oraz uwydatni atrakcyjność kwiatów.

Geometryczne półki coraz chętniej goszczą w domach, również jako alternatywa dla nudnych drewnianych półek czy ciężkich regałów. W pełni wykonane z metalu dekoracje są nie tylko bardziej delikatniejsze, ale również o wiele bardziej uniwersalne, by wkomponować je do każdego wnętrza, a także uzupełnić gotowe już nowoczesne oraz modernistyczne. Metalowe półki z drewnianą podstawką, jak na przykład półka Kwadrat można wykorzystać zarówno jako typową półeczkę, jak i kwietnik. Wybierając kilka sztuk stworzysz w swojej domowej dżungli geometryczną naścienną dekorację rewelacyjnie pasującą do stylów Loft, Art Deco lub Vintage.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możesz stworzyć unikalny look w Twoim salonie korzystając z miejsca, jakie dają Ci ściany, z naszym sklepem internetowym SBNDesign z pewnością odnajdziesz inspiracje do każdego wnętrza!