Ręcznie robione betonowe dodatki biurowe – uporządkuj swoje biurko!


Na pewno kiedyś zdarzyło Ci się zgubić ulubiony długopis, lub kartkę z ważnymi notatkami. Nieuporządkowane miejsce pracy oraz brak odpowiedniego wyposażenia które pozwala na uporządkowanie biurka to najczęstsze powody, przez które gubią się akcesoria biurowe. Chaos na biurku powoduje, że ciężej jest nam się skupić, a to, nad czym aktualnie pracujemy przy biurku jest dużo mniej komfortowe. Jeżeli zależy Ci na uporządkowaniu swojego miejsca pracy, to nasze akcesoria biurowe skutecznie Ci w tym pomogą! Sprawdź teraz nasze betonowe dodatki biurowe.

Dodatki do biura z betonu – uporządkuj swoje miejsce pracy!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką ofertę betonowych dodatków biurowych, które pozwolą Ci na uporządkowanie swojego miejsca pracy. Nasze ręcznie robione organizery pozwolą Ci na przechowywanie długopisów, kartek, ołówków oraz innych akcesorii biurowych takich jak spinacze czy pendrive.

Betonowe dodatki biurowe – podstawka na telefon – niezbędny element wyposażenia

Stojaki na telefon są niezbędnym wyposażeniem każdego biura. Łącząc betonową podstawkę telefonową z pozostałymi akcesoriami biurowymi od SBNDesign stworzysz unikalny wygląd swojego miejsca pracy.

Betonowy zestaw do biura – designerskie organizery biurowe

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby miejsce pracy każdego pracownika było złożone z tych samych akcesoriów, to świetnym rozwiązaniem będzie nasz zestaw OFFICE KWADRAT. W skład zestawu wchodzą modele No1, No2, No3 i No4 – czyli betonowy stojak na długopisy, betonowy pojemnik na drobiazgi biurowe, dwuczęściowy pojemnik na małe akcesoria biurowe, oraz stojak na telefon.

Pamiętaj jednak, że nasze produkty są ręcznie robione! Przy większych zamówieniach takiego zestawu czas realizacji ustalony zostanie indywidualnie.

Dodatki biurowe we własnym mieszkaniu

Betonowe organizery znajdą też swoje miejsce w Twoim mieszkaniu! Idealnie wpasują się do każdego wnętrza. Ich geometryczny kształt sprawia, że możesz je dowolnie łączyć, tworząc z nich ciekawe aranżacje. Możesz na przykład położyć stojak na telefon na swojej szafce nocnej. Podobnie organizer na długopisy znajdzie swoje miejsce na każdym biurku. W skrócie – nasze betonowe dodatki biurowe dodadzą uroku każdemu wnętrzu :-).