Półki loftowe


Spośród wielu dekoracji do domu półki loftowe są chyba najbardziej uniwersalnym i najchętniej wybieranym elementem wyposażenia. Wystarczy zaledwie jedna większa dekoracja, by dodać pomieszczeniu modnego i nowoczesnego stylu, a dodatkowo stworzyć je bardziej praktycznym.

Jest to szalenie ważne szczególnie przy wnętrzach mniejszych, jak na przykład łazienka czy kuchnia. W SBNDesign połączyliśmy wszystkie istotne i pożądane cechy półek, by stworzyć konstrukcje doskonałe do każdego domu, a dodatkowo pełne stylu i elegancji.

Loftowe półki – użyteczna dekoracja o niebanalnym wyglądzie

Wybierając dekoracje do domu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kilka podstawowych rzeczy, które pomogą stworzyć nam wnętrze pełne harmonii, stylu i co najważniejsze – mądrze urządzone. Jedną z takich cech jest funkcjonalność. Loftowe półki dzięki swojej konstrukcji potrafią w efektowny sposób dodać jej masę wnętrzom każdego typu. Dzięki różnorodności naszej oferty znaleźć możesz idealny dodatek, który pomoże Ci zaoszczędzić miejsce. I tak na przykład półkę LOFT NO44 wykorzystasz w roli kwietnika. Dzięki swym sporym rozmiarom pozwoli wyeksponować kilka ulubionych roślin, ale także książki, zdjęcia, czy inne ważne dla Ciebie przedmioty. Geometryczną LOFT możesz umieścić w kuchni czy łazience, a minimalistyczna PIRAMID RIGHT stanie się fantastyczną podstawką na lampkę nocną.

Designerskie dekoracje w wielu odsłonach

Półka wykonana z metalu połączonego z drewnem to coraz popularniejsze rozwiązanie w przypadku przestrzeni loftowych, industrialnych, a także nowoczesnych, których właściciele chcą podkreślić naturalny design i lekko odmienić charakter urządzanej przestrzeni, nadając jej lekkości i nutę surowości. Przekonanie, że każda tego typu dekoracja musi być ciężka i nieatrakcyjna odeszła w zapomnienie dzięki projektom z naszej pracowni, które dzięki inspiracji geometrycznymi kształtami, pełne są subtelności i łagodności co przekłada się na ogólny image wnętrza. Umieszczenie w przestrzeni domowej, ale także biurowej wykonanych z drewna i metalu półek, to klasyczne rozwiązanie problemu przepełnionej przestrzeni i nadanie jej nieco delikatności.

Dekoracje, którymi będziesz cieszyć się przez długi czas – półki SBNDesign

W naszych projektach dodatków do domu stawiamy nie tylko na nietuzinkowy wygląd.

Ogromne znaczenie ma dla nas solidność i precyzja wykonania, dzięki czemu naszymi dekoracjami można cieszyć się przez długi czas. Nieustannie poszerzamy asortyment pracowni, ale nie zamykamy się także na indywidualne projekty naszych klientów. Dowolna wysokość, design, czy wielkość – wszystko to zaprojektować możesz samodzielnie. Niewątpliwie jedną z największych zalet naszych modeli, także uniwersalność względem umieszczenia ich na ścianie w dowolny sposób. Sam zdecydujesz, jak powiesisz wybraną przez siebie półkę. Pomoże ci to w dowolnym zaaranżowaniu danej przestrzeni i pozwoli Ci na przemieszczanie półki wedle życzenia.

Stwórz wyjątkową przestrzeń z półkami loftowymi SBNDesign już dziś.