Półki loftowe – dodatek, który wpisze się w każde wnętrze


Designując wnętrze swojego mieszkania, bądź też biura lub innej przestrzeni komercyjnej, szukasz dodatków które będą idealnie pasować do kolorystyki oraz stylu wnętrza. Jednym z najczęstszych problemów są ściany – co na nich umieścić, żeby przestrzeń nie wydawała się pusta? W tym przypadku z pomocą przychodzą półki loftowe od SBNDesign, które dzięki swoim geometrycznym kształtom będą pasować do każdego wnętrza i stylu.

Półki loftowe – dodatek do każdego wnętrza

Nasze półki loftowe pomogą Ci udekorować każde wnętrze. W zależności od tego, którą półkę geometryczną wybierzesz, będziesz mógł na niej umiescić wiele różnych ciekawych dodatków. Na większych półkach lofotwych zmieścisz większe przedmioty – takie jak na przykład książki, pojemniki, większe doniczki, bądź też obrazy. W przypadku mniejszych modeli trzeba pójść na kompromis – na nich po prostu nie zmieścimy wielu rzeczy. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będą małe doniczki z ładnie wyglądającymi roślinami.

Betonowe doniczki takie jak np. HEXAWAZA możesz z powodzeniem umieścić na takiej geometrycznej półce. Ciekawy i niespotykany kształt takiej doniczki na sto procent przyciągnie uwage każdej osoby, a dzięki temu że ta doniczka nie jest aż tak mała, możesz w niej umieścić nieco więsze gatunki roślin. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że ta doniczka jest dośc spora w porównaniu do mniejszych doniczek, takich jak np. ŁZA.

Dla fanów mniejszych doniczek oraz roślin idealnym wyborem będzie geometryczna doniczka betonowa ŁZA. Nie umieścimy w niej dużych roślin – ale na naszej półce możemy takich doniczek umieścić kilka – każda z inną małą roślinką. Niska cena tej doniczki sprawia, że możemy bardzo tanio urządzić każdą półkę.

Półki loftowe – wysoka jakośc

Jeżeli szukasz wyposażenia do wnętrz, które jest wykonane z najlepszych materiałów, to nasz sklep jest najlepszym wyborem! Wszystkie półki loftowe sprzedawane w naszym sklepie internetowym są wykonane przez nas, z materiałów o najwyższej jakości.  Wszystkie pólki malujemy proszkowo, a podstawki wykonane są ze sklejki brzozowej, która jest wodoodporna.

Sprawdź teraz ofertę półek loftowych na naszym sklepe internetowym – SBNDesign.pl!