PÓŁKI LOFT


Urządzanie wnętrza może być prawdziwą przyjemnością, a żeby zmienić jego charakter wcale nie trzeba przeprowadzać remontu. Tak naprawdę wygląd całego pomieszczenia potrafią zmienić małe dodatki, które potrafią dodać oryginalności i stylu – na przykład geometryczne półki loft.

Na tworzeniu gustownych dekoracji do domów i nie tylko, SBNDesign zna się jak mało kto. Konstruowane w naszej pracowni dodatki to klasyka w całkiem nowym wydaniu. W projektowaniu półek naszą inspiracją stała się geometria, dająca ogromne pole popisu w tworzeniu ozdobnych elementów do każdego pomieszczenia. Półki loft cieszą się bowiem ogromną popularnością nie tylko podczas aranżacji wnętrz takich jak kuchnia, sypialnia czy łazienka. Choć tam też mogą znaleźć wiele zastosowań. Coraz chętniej wybierane są przy urządzaniu takich miejsc jak biura, restauracje czy recepcje i wiele innych.

Geometryczne półki loft

Umieszczone w zaplanowany wcześniej sposób półek na ścianie może uwydatnić wszystkie ich walory estetyczne, co na pewno zrobi ogromne wrażenie na odwiedzających nas gościach a także przykuje ich uwagę. A to wszystko dzięki zastosowaniu podczas ich projektowania ponadczasowej geometrii. Tak jak na przykład zaprojektowana przez nas Geometryczna Półka Loft. Potrafi ona dodać dużo uroku i stworzyć niebanalny wygląd każdego pomieszczenia. Styl loft w jakim tworzymy nasze półki charakteryzuje się prostotą. Pasuje zatem do każdego wystroju, zarówno tego bardziej surowego jak i bogatego, ale przede wszystkim doskonale sprawdzi się w rustykalnych wnętrzach, gdzie klasyka i naturalność grają główne skrzypce.

półki loft

Półki wykonywane są z solidnych metalowych oraz drewnianych elementów, które zapewniają im trwałość i wytrzymałość. Są bardzo funkcjonalne a ułożone w odpowiedni sposób mogą zastąpić zajmujący często sporo miejsca regał czy szafkę. Z ich pomocą w elegancki sposób wyeksponujemy nasze ulubione rośliny, które ożywią i dodadzą energii pomieszczeniom. Mogą posłużyć nam jako podstawka na książki czy figurki, czy inne istotne dla nas rzeczy. Nie zabierze ona dużo miejsca, a nawet wręcz przeciwnie – może dać wrażenie, że mamy go jeszcze więcej.

Loftowe dodatki to klasyka sama w sobie, dająca naprawdę duże możliwości pomysłowego wykorzystania ich i stworzenia z ich pomocą genialnego i stylowego wnętrza.