PÓŁKI GEOMETRYCZNE


Półki geometryczne będą świetnym uzupełnieniem dla każdego wystroju i typu wnętrza. Nieważne czy jest to kuchnia, salon, sypialnia czy nawet łazienka. Nadają się one do powieszenia w każdym pomieszczeniu. Pomagają w uporządkowaniu znajdujących się w danej przestrzeni obiektów, dają ogromne możliwości wyeksponowania przedmiotów takich jak książki, świeczniki czy inne ważne dla nas rzeczy. Półki nie zajmują zbyt wiele miejsca. Zaprojektowane są tak, by można je było powiesić w dowolnym pomieszczeniu. Zawsze przyda się dodatkowa akcent, który sprawi, że ściana nie będzie pusta!

Półka wcale nie musi być nudna i my to udowadniamy. Dzięki zastosowaniu przy ich projektowaniu geometrycznych kształtów, nabierają one całkiem nowego wymiary i przestają być zwykłym dodatkiem. Stają się one prawdziwą dekoracją, która będzie pasować do każdego wnętrza niezależnie od jego stylistyki. Takimi elementami możemy zastąpić popularne regały czy szafki, a dodatkowo zazielenić nimi przestrzeń łącząc ją z innymi półkami w niebanalne i ciekawe kompozycje i umieszczając na nich nasze ulubione rośliny doniczkowe.

W SBNDesign półki geometryczne znajdziesz w wielu wzorach, wielkościach i kształtach.

Półki geometryczne zdjęcie

Jak na przykład Loft Pyramid No3 w kształcie trójwymiarowych trójkątów, która może posłużyć zarówno jako mini regał na książki, a jednocześnie podstawka na kwiaty. Delta wprowadzona jako dekoracja do łazienki ożywi ją przez umieszczenie na niej zwisających zielonych roślin. Zastosowanie geometrii przy tworzeniu naszych dodatków sprawia, że wnętrza nabierają gustu i pożądanego charakteru. Dają wrażenie jeszcze bardziej stylowego pomieszczenia nie dając wrażenia jego przepełnienia. Taka półka może służyć nam latami, a zastosowany przy jej budowie metal daje jej wytrzymałość, która w przypadku całych drewnianych półek czasem jest o wiele mniejsza.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami półek i znalezienia idealnej do twojego wnętrza.

Nie straszne nam również indywidualne projekty, dlatego jeżeli masz pomysł na swój własny geometryczny dodatek z wielką chęcią pomożemy ci go zrealizować w naszej kreatywnej pracowni, byś mógł stworzyć niezapomniany i wspaniały wygląd swojego mieszkania.