Półki geometryczne – wykorzystaj w pełni swoje wnętrze


Półki geometryczne to taki rodzaj wyposażenia, który wpasuje się w każde wnętrze. Metalowe półki geometryczne oferowane w naszym sklepie internetowym wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, dzięki czemu będą świetną ozdobą Twojego mieszkania przez wiele lat. Dlaczego warto wybrać nasze półki?

Półki geometryczne od SBNDesign – najwyższa jakość oraz modny wygląd

Wybierając półkę geometryczną od SBNDesign dostajesz konstrukcję, która jest wykonana przez nas, a nie podwykonawców. Najwyższa jakość materiałów, idealne dopasowanie, oraz dokładne wykonanie i kontrola jakości każdego mebla gwarantuję Ci, że dostaniesz produkt który spełni Twoje oczekiwania.

Takie półki geometryczne możemy wykorzystać na wiele sposobów. Najprostszym z nich jest wykorzystanie ich jako miejsca na doniczki z naszymi ulubionymi roślinami. Kupując kilka sztuk naszych półek geometrycznych, albo kilka różnych modeli, możemy bezproblemowo stworzyć w naszym domu małą geometryczną aranżację.

Geometryczne półki loftowe sprawdzą się w każdym miejscu!

Półki geometrycznie można wykorzystać do ozdoby wielu wnętrz, nie tylko mieszkań. Z ich pomocą możemy ozdobić każdy lokal! Dzięki naszym geometrycznym półkom można w oryginalny sposób ozdobić wnętrza komercyjne, takie jak biura, kawiarnie, restauracje czy hotele. Ciekawie wykonana aranżacja, z różnych modeli półek geometrycznych przyciągnię uwagę wielu klientów.

Półka czy kwietnik?

Jeżeli zależy Ci na ciekawym zaprezentowaniu swoich roślin, to oba rozwiązania są świetnym wyborem. W zależności od posiadanej doniczki, bądź też rosliny, warto wybrać konkretny model.

Jeżeli posiadamy już doniczkę, ze średnicą pasującą do podobającego się nam kwietnika metalowego, to dobrym rozwiązaniem będzie właśnie taki kwietnik. Ponieważ takie kwietniki metalowe posiadają tylko i wyłącznie miejsce na doniczkę z odpowiednią średnicą – przed zakupem musimy sprawdzić opis, czy nasza doniczka będzie do tego kwietnika pasować. W przypadku produktu “METALOWY KWIETNIK ŚCIENNY GEO No1” średnica wpustu na doniczkę to ok. +/- 15,5cm.

Półki geometryczne będa świetnym rozwiązaniem, jeżeli planujesz też na nich trzymać coś innego niż rośliny. Na większości naszych półek poza doniczką zmieścisz też małe przedmioty, takie jak telefon komórkowy, budzik, czy też książka.