Półki geometryczne od SBNDesign


Szukasz unikatowej i jedynej w swoim rodzaju dekoracji do domu? Jeśli stawiasz na nowoczesne i modne dodatki, które pięknie się prezentują, a do tego są funkcjonalne, doskonałym wyborem będą eleganckie półki geometryczne.

Fascynacja geometrią spowodowała, że nasza pracownia stworzyła nowe i kreatywne projekty elementów wyposażenia domów cechujących się nowoczesnością, stylowością i oryginalnością.

Klasyczne z pozoru półki zyskały całkiem nowy wygląd, który wpasowuje się do pomieszczeń każdego typu. Bez znaczenia czy szukasz dekoracji do kuchni, sypialni, czy nawet na balkon. Dodatek jakim jest półka geometryczna pozwala zyskać dodatkowe miejsce w naszej przestrzeni i wszędzie prezentuje się rewelacyjnie. Jest to atrakcyjna alternatywa dla klasycznych półek, której zaletą jest ponadczasowy wygląd, a także funkcjonalność. Ta ostatnia cecha jest niezwykle ważna podczas urządzania domów i mieszkań.

Weźmy pod lupę nigdy nie wychodzący z mody styl loft. Tam bowiem rodzaj dekoracji, jakim są półki to nieodłączny i podstawowy element. Wnętrza o naturalnym jasnym wyglądzie lub kolorach drewna. Klasyczne meble, emanujące prostotą i minimalizmem, podobnie jak znajdujące się tam dodatki. Podobnie styl skandynawski, który odznacza się surowością i naturalnością. Wysokie sufity, białe ściany i proste w budowie dodatki. Brak wrażenia przepełnienia miejsca. Oba te style mają coś, co je łączy – i jest to właśnie funkcjonalność.

Półki w takich wnętrzach spełniają wiele ról. Służą do przechowywania pamiątek, ale najczęściej pełnia funkcję modnej podstawki na ulubione rośliny doniczkowe. Tak, jak w wymieniowych wyżej stylach, pełno jest subtelności i minimalizmu, tak nasze półki wprowadzą go do twoich wnętrz. Nie trzeba wiele, by w szybki i gustowny sposób nadać pomieszczeniu wyjątkowy wygląd i nutkę delikatności. Co więcej, ten typ półek sprawdza się w każdym domu niezależnie od sposobu jego urządzenia. To dzięki naturalnym ich barwom i prostocie wyglądu. Metalowe konstrukcje zbudowane z drewna i metalu, jakimi są półki, to jak sam widzisz perfekcyjny sposób na odmianę także i twojego wnętrza i dodania mu odrobiny lekkości.

Półki geometryczne – wypełnij przestrzeń zdrową zielenią!

Każde z nas pragnie, by w jego domu panowała zdrowa i dobra atmosfera. Z naszymi półkami geometrycznymi szybko osiągniesz ten cel, umieszczając na nich zwisające paprocie czy bajeczne fikusy. Dowolnie możesz łączyć ze sobą półki i zyskać w ten sposób prawdziwą żywą i zieloną przestrzeń w kilka chwil. Stwórz razem z nami tak wyjątkowe mieszkanie.

Zapoznaj się z modelami półek, które spełnią wszystkie twoje oczekiwania,

W naszym sklepie istnieje możliwość zamówienia ich także w dowolnym wymiarze oraz kolorze. Jeśli masz swój własny pomysł na tego typu dekorację pokaż ją nam, a my zrealizujemy go specjalnie dla ciebie.