PÓŁKI GEOMETRYCZNE


Efektowna aranżacja wnętrza może wydawać się trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy zależy nam zarówno na ładnym wyglądzie jak i na funkcjonalności, dlatego warto sięgać po rozwiązania proste, a zarazem bardzo szybkie i praktyczne. Właśnie takimi są projektowane i konstruowane w naszej kameralnej pracowni geometryczne półki SBNDesign.

Dekoracja, jaką jest półka, to na pierwszy rzut oka przeciętny dodatek? Nie z nami!

Nasze półki geometryczne to niezwykle efektowne elementy wyposażenia, dzięki projektom opartym na zawsze modnej geometrii. Kilka prostych przestrzennych brył połączonych w całość może w świetny pomysł ożywić mieszkanie i dodać mu wielu walorów estetycznych. Półki geometryczne zbudowane z metalu oraz z dodatkiem drewnianych elementów nadają się do każdego typu pomieszczeń, zarówno tych domowych, jak i biurowych i wielu innych. Akcenty w postaci takiego dodatku są idealną alternatywą dla regałów i zwykłych półek, przykuwają wzrok i wyróżniają się swoim wyglądem.

półka geometryczna zdjęcie

Półka LOFT czy też półka SZEŚCIOKĄT to genialny i oryginalny pomysł na bardzo szybkie odświeżenie wnętrza, przez udekorowanie go kwiatami. Obie półki pomieszczą nawet kilka doniczek z twoimi ulubionymi roślinami. Mogą także posłużyć jako podstawka na książki, fotografie, pamiątki czy jeszcze inne ważne dla nas przedmioty. Umieszczone na ścianie nie zajmują wiele miejsca, możemy dowolnie zmieniać ich położenie i są bardzo proste w zakładaniu.

Wszystkie nasze dekoracje wykonujemy z dokładnością i starannością. Przykładamy uwagę nawet do najdrobniejszych szczegółów i dbamy o nienaganny ich wygląd. Zależy nam na ich solidnym wykonaniu, by były one trwałe, a nasi klienci mogli się cieszyć nimi jak najdłużej.

W naszej szerokiej ofercie każdy znajdzie swój wymarzony dodatek. Nie straszne nam indywidualne projekty i również nad nimi chętnie współpracujemy.

Półki geometryczne – większy rozmiar, niestandardowy kolor?

To dla nas nie problem! Nie zwlekaj i zamów nową geometryczną dekorację do twojego wnętrza, jednocześnie przekonując się jak przyjemne i łatwe może być ich aranżowanie.