PODUSZKI Z WEŁNY CZESANKOWEJ – hit we wnętrzach!


Chyba każdy z nas lubi odpoczywając przytulić się do wygodnej, miękkiej i przyjemnej w dotyku poduszki.
Poduszki są dodatkiem do wnętrz, które pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. To właśnie poduszki są często elementem, dzięki któremu w prosty sposób możemy zmienić wygląd wystroju własnego mieszkania. Poduszki dekoracyjne to bez wątpienia dodatek wnętrzarski za sprawą, którego nasz salon czy sypialnia staną się bardziej przytulne. Poduszki oprócz tego, że pełnią funkcje dekoracyjne, sprawiają że odpoczynek na kanapie, fotelu, krześle staje się bardziej wygodniejszy. Często może okazać się ze dobór odpowiednich poduszek do wnętrz spowoduje zdefiniowanie stylu całego wnętrza. Cudowną cechą poduszek jest to, że z ich pomocą można stosunkowo tanio i w prosty sposób odmienić bądź odświeżyć wystrój wnętrza.

Poduszki z wełny czesankowej – nowy hit

Od kilku sezonów bardzo popularny jest widoczny trend w urządzaniu mieszkań w stylu skandynawskim. Bardzo charakterystycznym dodatkiem wnętrzarskim dla tego stylu są bez wątpienia ozdoby do mieszkań wykonane z wełny czesankowej, wszelkie koce, narzuty, poduchy, dekoracje naścienne. W ofercie naszej firmy możecie znaleźć dodatki wnętrzarskie wpisujące się w panujące trendy.

Poduszki z wełny czesankowej idealnie pasują do salonu!

Poduszki z wełny czesankowej idealnie pasują do salonu!

Posiadamy w sprzedaży poduszki z wełny czesankowej, które są wykonane 100% ręcznie z wełny czesankowej z owiec rasy polski merynos o grubości włókien 25-28mic. Każda poduszka posiada wewnątrz wkład wypełniony kulką silikonową (posiada certyfikat jakości OEKO-TEX STANDARD 100.) sprawia to, że poduszka jest bardziej miękka i sprężysta. Wełna czesankowa to materiał bardzo delikatny, dlatego też poduszkę można czyścić jedynie chemicznie. Wełna w miarę użytkowania może się mechacić – jest to naturalne zjawisko charakterystyczne dla tego materiału. Zmechacenia można usuwać mechanicznie maszynką bądź nożyczkami tak by wygląd poduszki był stale ładny.

100_ ręczne wykonanie z naturalnych materiałów

Stuprocentowo ręczne wykonanie z naturalnych materiałów

Poduszki w uniwersalnych kolorach

Na naszym sklepie dostępnych jest kilka uniwersalnych, stonowanych kolorów poduszek. Oczywiście istnieje możliwość wykonania poduszki na zamówienie w wybranym przez klienta kolorze. Wełna czesankowa dostępna jest w wielu kolorach – od tych stonowanych, pastelowych po żywe energetyczne odcienie. Pozwala to na wykonanie poduszki odpowiedniej kolorystycznie pod konkretny wystrój wnętrza klienta. Wełniane dekoracyjne poduchy są bardzo przytulnym dodatkiem do każdego pokoju. Wełna czesankowa jest wyjątkowym materiałem na poduszki. Oprócz tego że poduszki z niej wykonane są niezwykle miękkie, przyjemne w dotyku, to dzięki cechom wełny, nie przesiąkają zapachem, są termo aktywne i nie gryzą. Są piękne w swej naturalnej prostacie, a dostępne kolory wełny mogą oczarować wręcz każdego, aż trudno się zdecydować na konkretny odcień. Bez wątpienia poduszki te są charakterystyczne dla wystroju wnętrz w stylu skandynawskim. Według nas są bardzo efektowne wizualnie i wpiszą się we wszystkie wnętrza. Bez wątpienia idealnym miejscem dla naszych poduszek będzie kanapa w salonie, fotel, bądź łóżko w sypialni. W towarzystwie Poduszki Merino odpoczynek będzie jeszcze bardziej przyjemniejszy!

Poduszki z wełny czesankowej dostępne w różnych wersjach kolorystycznych

Poduszki z wełny czesankowej dostępne w różnych wersjach kolorystycznych