Osłonki ceramiczne do Twoich roślin


Jeżeli kupiłeś półkę geometryczną albo kwietnik geometryczny w naszym sklepie internetowym, i chcesz teraz umieścić na nich swoje ulubione rośliny, to pomogą Ci w tym nasze osłonki ceramiczne! W naszym sklepie internetowym znajdziesz ręcznie robione osłonki ceramiczne, które pasują do każdej rośliny.

Ręcznie robione osłonki ceramiczne – wydobądź w pełni piękno ze swoich roślin!

Codziennie pielęgnujesz swoje rośliny, dbasz o nie, podlewasz oraz starasz się im zapewnić jak najlepsze warunki. Nie każda roślina będzie najładniej się prezentować w zwykłej, jednokolorowej, plastikowej osłonce. Takie surowe osłonki też są bardzo ładne oraz znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu – jednak to osłonki ceramiczne pasują do każdego rodzaju wnętrz. Dzięki nim wydobędziesz w pełni piękno swoich roślin. Na przykład ciekawy kształt osłonki RETRO TURKUS, oraz nóżki jako podstawka powoduje, że sama w sobie osłonka już jest ciekawą atrakcją do naszego wnętrza. Dodatkowo w takiej osłonce umieścisz praktycznie każdą roślinę, która jest odpowiednich rozmiarów.

Surowe osłonki plastikowe – do kwietników

Osłonki plastikowe też znajdą swoje miejsce.  Na przykład Osłonka RAW biała będzie świetnie prezentować się w połączeniu z naszymi czarnymi kwietnikami. Kontrastująca z czarnym kolorem biel osłonki będzie świetnie prezentować się na kwietnikach ściennych, na każdej ścianie.

Plastikowe osłonki są tez świetnym rozwiązaniem, jeżeli lubisz surowe, jednolite kolory. Ceramiczne osłonki nie każdemu muszą się podobać. A z drugiej strony z plastikowymi osłonkami każdy z nas miał styczność, dzięki czemu od razu wiemy z czym mamy do czynienia.

Połączenie złotego koloru z zielenią

Ponadczasowy złoty kolor idealnie pasuje do roślin. Przede wszystkim złoty kolor bardzo ładnie prezentuje się z roślinami które nie kwitną i są wiecznie zielone. Złote osłonki znajdą swoje miejsce przede wszystkim na parapetach w Twoim mieszkaniu. Świato słoneczne spowoduje, że będą się bardzo ładnie prezentować w połaczeniu z każdą rośliną.

Pamiętaj – przed zakupem osłonki sprawdź dokładnie jej rozmiar, żeby idealnie dopasować ją do swojej rośliny!