Nowocześnie i modnie – metalowe kwietniki w naszym domu


Nowoczesne i eleganckie mieszkanie to marzenie każdego z nas. Obecnie panujące trendy pozwalają otworzyć nam się nieco bardziej na oryginalne dodatki czy niecodzienne meble, które często rewelacyjnie dopełniają różnego typu wnętrza i sprawiają, że prezentują się one niczym z okładki magazynu. Aby stworzyć spójną i efektowną stronę wizualną naszego domu warto postawić na elementy, które doskonale potrafią uzupełnić pomieszczenia, a także zaprowadzić w nich naturalność oraz porządek. Mowa tutaj oczywiście o niezastąpionych roślinach doniczkowych, które coraz chętniej doceniamy i wybieramy jako dekorację do naszych wnętrz! Metalowe kwietniki, w połączeniu z ciekawymi roślinami będą idealnym dodatkiem do naszego wnętrza.

Efekt wow – rośliny doniczkowe w kwietnikach

Jak wyeksponować piękno roślin? Przede wszystkim sprawić im nietuzinkową i oryginalną oprawę. Stawianie kwiatów na parapetach czy nudnych półkach przeszło już do historii. Coraz częściej za to decydujemy się na zakup oryginalnych i designerskich kwietników, których uniwersalność wykorzystamy w każdym pomieszczeniu. Nowoczesne kwietniki metalowe to sposób na doskonałą oprawę wizualną nie tylko naszych rośli, ale i również całego wnętrza. Dzięki tego rodzaju dodatkom stworzysz w swojej sypialni czy salonie klimat, który pokocha każdy domownik. Wszystko w banalnie prosty sposób!

Metalowe kwietniki – jak znaleźć idealny?

Zastanawiasz się, na jakie z tego rodzaju dodatków warto postawić? Przede wszystkim ważne jest zaplanowanie, ile miejsca możesz przeznaczyć na dekorację, jaką roślinę chciałabyś wyeksponować z jej pomocą, a także – w jakim stylu jest Twoje mieszkanie. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy wnętrze urządzone w konkretnym stylu i szukasz modelu, który dodatkowo go podkreśli lub zupełnie na odwrót – wprowadzi w nim nutę surowości i przełamie ciężkie i pełne przestrzenie delikatnością. W zależności od Twoich preferencji w naszym sklepie internetowym SBNDesign znajdziesz modele, które Cię zachwycą i spełnią Twoje oczekiwania. Wykonane z metalu, czy też metalu połączonego z drewnem, a do tego malowane proszkowo na wybrany kolor sprawiają, że mieszkanie zyskuje urok, jakiego nie sposób zastąpić.

Metalowe kwietniki stojące

Absolutnym bestsellerem w kategorii nowoczesnych kwietników są wysokie metalowe kwietniki stojące. Umożliwiają one umieszczenie w nich trzech lub czterech doniczek z kwiatami. W takich dekoracjach umieścimy przede wszystkim ciężkie i wymagające przestrzeni kwiaty. Idealnie sprawdzą się one w dużym salonie lub na tarasie, jako stylowa dekoracja umieszczona przy ścianie lub sofie.

stojące kwietniki

Kwietniki ścienne i wiszące

Nie mniej popularny na liście jest kwietnik ścienny lub wiszący. Są one niezwykle przydatne w mniejszych pomieszczeniach, jak sypialnie i łazienki. Dają one możliwość umieszczenia roślin na różnych wysokościach. Kwietniki ścienne czy podwieszane pod sufitem nie wymagają wiele miejsca, co za tym idzie nie przepełniają przestrzeni. Pozwalają na zagospodarowanie jej w inny, pożyteczny sposób.

kwietniki metalowe

Z kwietnikami SBNDesign szybko osiągniesz wymarzone wnętrze umieszczając w nich zwisające paprocie czy bajeczne fikusy. Dowolnie możesz także łączyć ze sobą półki i zyskać w ten sposób zachwycającą zieloną przestrzeń w każdym pokoju. Stwórz razem z nami tak wyjątkowe mieszkanie i ciesz się jego pełnym uroku wyglądem przez cały rok!