NOWOCZESNE KWIETNIKI WISZĄCE


Dużą popularnością wśród osób uwielbiających rośliny, cieszą się  kwietniki wiszące, które nie zabierają dużo przestrzeni, a w zestawieniu z ulubioną rośliną prezentują się imponująco zwisając z sufitu. W kwietnikach wiszących efektownie wyglądają przede wszystkim wszelkie rośliny domowe o zwisających pędach.

Dla naszych metalowych wiszących kwietników stworzone są nie tylko duże pomieszczenia biurowe/komercyjne, ale przede wszystkim małe mieszkania ograniczone ze względu na swoją przestrzeń.

Wprowadzenie roślin do wnętrz jest uzależniające i wciągające. Przygoda w uprawie zaczyna się od pojedynczych egzemplarzy, które z czasem są uzupełniane o inne odmiany i tak powstaje mała dżungla. Z czasem gdy zaczyna brakować miejsca na parapetach okiennych rozglądamy się za nowymi sposobami ekspozycji roślin.

SBNDesign śpieszy z pomocą! 😊

W naszej ofercie znajdziecie kilka modeli metalowych kwietników wiszących inspirowanych geometrią, tych bardziej minimalistycznych np. kwietnik wiszący GEO No1 który jest zestawieniem dwóch okręgów

Kwietnik wiszący GEO No1

Kwietnik wiszący GEO No1

jak i bardziej dekoracyjnych np. kwietnik GEO No3, który swoim kształtem przypomina łzę.

 

Kwietnik wiszący GEO No3

Niektóre modele wiszące jak np. kwietnik GEO No 6 zestawiliśmy z drewnem. Posiada on podstawkę wykonaną ze sklejki brzozowej na której postawić można swoją roślinę.

Kwietnik wiszący GEO No6

 

Chętnie współpracujemy również przy indywidualnych projektach, stworzymy dla Ciebie Twój wymarzony kwietnik wiszący. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo!

A Wy macie już swój ulubiony kwietnik wiszący?