Nowoczesne i funkcjonalne półki


Na charakter naszego wnętrza mają wpływ zarówno sposoby jego dekoracji, jak i sam ich wygląd i zastosowane przy ich konstrukcji materiały. W zależności od indywidualnych preferencji można postawić na klasyczne rozwiązania lub podejść do tematu w sposób kreatywny i wybrać modele, które nie tyko uzupełnią Twoje wnętrza, ale też dodadzą im elegancji i ciekawego look’ u. Ciekawe i niezwykle efektowne propozycje elementów dekoracyjnych i wyposażenia domu takie jak nowoczesne półki znajdziesz w sklepie internetowym SBNDesign.

Nowoczesne półki na ścianę

Minimalizm to jedna z najbardziej popularnych i cenionych sobie w obecnych czasach cech wystroju. Urządzone w stylu loftowym, industrialnym czy skandynawskim wnętrza wyróżniają się nie tylko lekkością i delikatnością, ale także przytulnością, co niezmiernie ważne jest we wnętrzach mieszkalnych, w których pragniemy przecież odpocząć i się odprężyć. Jeśli w Twoim domu króluje więc naturalność mamy dla Ciebie idealną propozycję półek wiszących, która wkomponuje się w jego stylistykę.

Metalowe półki SBNDesign PYRAMID czy SZEŚCIOKĄT prezentują się niezwykle efektownie, a dodatkowo są również bardzo praktyczne w zastosowaniu. Mają one zadanie nie tylko dekoracyjne, ale również użytkowe. Ustawione na nich ramki ze zdjęciami czy ulubione rośliny nie tylko zyskają elegancką oprawę, ale również ozdobią i ożywią pomieszczenie. Czy w takim razie nowoczesne półki nie nadają się do innego typu wnętrz? Nic bardziej mylnego! Ich uniwersalny design i proste, geometryczne kształty pozwalają na zaaranżowanie ich w dowolnej przestrzeni. Wprowadzenie więc ich do stylu bogatego, jak glamour czy boho będzie wręcz doskonałym sposobem na dodanie stylowi surowości i delikatne odciążenie go!

Naturalność zawsze na topie – czyli drewniane dekoracje do domów

Prawdą jest, że metal to jeden z najbardziej trwałych surowców. Jeżeli jednak uwielbiasz drewniane elementy wyposażenia i nie wyobrażasz sobie beż nich Twoich wnętrz postaw na przełamane drewnianymi elementami półki SBNDesign. Duża półka LOFT 44 to sposób na szybki i elegancki dodatek na Twojej ścianie. Sprawdzi się w salonie czy pokoju dziennym. Na drewnianych podstawkach możesz umieścić ulubione książki i stworzyć małą domową biblioteczkę o stylowym i oryginalnym designie. Z kolei kilka półek, jak GEOMETRYCZNA PÓŁKA LOFT, którą dowolnie można obracać, umieścić jedna pod drugą lub obok siebie. W takim układzie atrakcyjnie zaprezentują się zwisające rośliny, jak na przykład paprocie.

Funkcjonalne i nowoczesne półki na ścianę

Zależy Ci, by półka pełniła zadanie nie tylko estetyczne, ale i pożyteczne? Wybierz mniejszy model, który posłuży, jako stylowa podstawka na drobne rzeczy w kuchni czy łazience. Mogą być to na przykład kosmetyki, czy pojemniczki do przechowywania. Idealnie sprawdzą się one właśnie w mniejszych pomieszczeniach, gdzie nie zabiorą dużo miejsca, a jednocześnie go dodadzą. Nowoczesne półki SBNDesign to rozwiązanie idealne na każdą przestrzeń i kieszeń!