NOWOCZESNE DONICZKI


Trochę zieleni we wnętrzu może znacznie zmienić nastrój który w nim panuje. Rośliny są najprostszym sposobem by pchnąć w swoją przestrzeń mieszkalną trochę życia, wprowadzić odpowiednią kolorystykę, czy to za sprawą samej rośliny czy też przez doniczkę w której zdecydujemy się umieścić roślinę. Nowoczesne doniczki w połączeniu z przyciągającą wzrok rośliną to idealny sposób na zmianę nastroju naszego wnętrza.

proste, nowoczesne doniczki o wielu kolorach

Prosty nowoczesny design to cecha charakterystyczna doniczek SBNDesign

Teraz kiedy za oknem szaro, zimno i ponuro, rośliny we wnętrzu pozwolą poczuć nam odrobinę lata i pozytywnie wpłyną na nasz nastrój. Każda roślina potrzebuje opieki, pozwoli nam to trochę zwolnić w codziennym biegu. Zieleń we wnętrzu pozwoli stworzyć poczucie spokoju, a opieka nad roślinami może oderwać od przyziemnych problemów. Odpoczynek w salonie pełnym roślin z kubkiem ulubionej kawy jest jeszcze bardziej odprężający i uspokajający. Należy pamiętać, że każda roślina zasługuje na wyjątkowe miejsce do wzrostu. Dobór odpowiedniej doniczki pozwoli podkreślić piękno rośliny a także udekoruje samo wnętrze. Warto wybrać nowoczesne doniczki dzięki którym będziemy mogli wprowadzić do swojego domu nowe kolory, tekstury. Wyposażenie salonu w nowoczesne doniczki na rośliny może całkowicie zmienić jego wystrój lub dodatkowo podkreślić jego charakter.

nowoczesne doniczki geometryczne

Czerwona nowoczesna doniczka w geometrycznym kształcie

Często znudzeni wystrojem własnego mieszkania chcemy coś zmienić, ale sami nie wiemy od czego zacząć. Warto wtedy spróbować od małych zmian w dodatkach wnętrzarskich. Jeden konkretny szczegół może zmienić przestrzeń w której przebywamy. Dobrym sposobem na zmiany jest zakup nowoczesnych doniczek na rośliny. Nowoczesne doniczki SBNDesign są prostym sposobem na wprowadzenie do swojego wnętrza powiewu świeżości, a nowoczesny, minimalistyczny design projektów nie zaburzy aranżacji przestrzeni a jedynie ją podkreśli.
Do nowoczesnych doniczek SBNDesign idealnie pasują miniaturowe rośliny: kaktusy oraz tak bardzo popularne teraz sukulenty. Większość modeli doniczek stworzonych jest z myślą właśnie o sukulentach. Niebanalne kształty sukulentów tworzą dobraną parę z geometrycznymi kształtami naszych osłonek.

Nowoczesne doniczki w wielu kolorach

doniczka okrągła nowoczesna

Nowoczesna doniczka okrągła No3 w wersji szarej

Cała nasza linia nowoczesnych betonowych doniczek dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, tak by spełnić Twoje potrzeby i odpowiednio udekorować miejsce które wybierzesz. Nowoczesne doniczki SBNDesign wpiszą się zatem idealnie do salonu, przyozdobią regały, półki, meble. Śmiało możesz posadzić w nich kuchenne zioła. Dodatkowo na doniczce Kredo, która posiada etykietę z farby tablicowej możesz opisać roślinę którą w niej posadzisz. Minimalistyczne nowoczesne doniczki będą ciekawą dekoracją łazienek. Posadzone w nich sukulenty przyozdobią wnętrze i dodatkowo będą pozyskiwać wilgoć z otoczenia. Na życzenie klienta istnieje możliwość pomalowania doniczek na wybrany kolor. Indywidualne projekty pozwolą uzyskać produkt, który finalnie będzie dostosowany do naszych konkretnych potrzeb. Proste geometryczne formy i minimalistyczne rozmiary pozwalają umieścić doniczki na parapetach, regałach, półkach, kominkach itp. Dzięki swej prostocie wpiszą się w każde wnętrze. Geometria zastosowana w projektach dodatkowo przykuje uwagę i pięknie kontrastuje z niebanalnymi kształtami roślin. Szarość i biel betonu dodatkowo podkreśli zieleń i całą gamę innych barw roślin umieszczonych w naszych nowoczesnych doniczkach.

Beton architektoniczny to specyficzny materiał który coraz częściej wykorzystywany jest w produkcji dekoracyjnych dodatków wnętrzarskich. Urok nowoczesnych doniczek SBNDesign bazuje na kontraście pomiędzy surowością porowatego betonu a świeżością roślin. Aby rośliny zawsze prezentowały się wyjątkowo polecamy wybrać nowoczesne doniczki SBNDesign, które idealnie sprawdzą się w roli dekoracyjnej.

doniczka nowoczesna KREDO

Na doniczce KREDO można tworzyć własne opisy