Naturalny i elegancki wystrój wnętrz – półki loftowe


Styl loftowy łączy w sobie minimalizm, klasykę oraz elementy industrialne. Charakteryzuje się on lekkością i niczym niezachwianą harmonią – jest to także miks przestrzeni i funkcjonalności. Zaprojektowane w tym tylu dodatki są jednak niesamowicie uniwersalne i praktyczne, a ich design wykorzystać można na wiele sposobów. Użyte do wykonania dekoracji tego typu materiały, jak drewno oraz metal cechują się surowością i naturalnością. Dzięki temu stanowią fenomenalne uzupełnienie stylu rustykalnego, nowoczesnego czy też skandynawskiego. Półki loftowe SBNDesign to idealny dodatek do każdego wnętrza. Łączą one nowoczesny wygląd z funkcjonalnością – możesz wykorzystać je jako półka na książki bądź też rośliny.

Półka loftowa jako stylowy kwietnik

Zastanawiałaś się kiedyś, co gdyby pozbyć się z domu niepotrzebnych regałów i tkwiących na nich nudnych dekoracji, które tylko się kurzą ? Zastąpić można je przecież o wiele bardziej potrzebnymi dekoracjami, jak na przykład roślinami. Te z pozoru nieistotne dodatki mają niezwykle duże znaczenie w każdym domu – ich obecność ceni sobie coraz więcej z nas. Zamiast wymieniać Ci ich ogromne plusy, podpowiemy Ci, jak szybko i w banalnie łatwy sposób wyeksponować możesz ich urok.

Mebel idealny niezależenie od wielkości ? Wybierz nowoczesne półki loftowe SBNDesign

Półki loftowe to dekoracja, obok której ciężko przejść obojętnie, szczególnie wtedy gdy jest ona nowocześnie zaprojektowana, bądź wykończona nietuzinkowymi elementami. Może mieć ona klasyczny kształt lub też bardziej skomplikowaną formę, opartą na wiecznie modnej geometrii. Dużą popularnością cieszą się także drobne półki, jak nasz model PYRAMID RIGHT, czy też KWADRAT, często wieszane są w grupach, co daje ciekawy i zdecydowanie kreatywny efekt. Wyjątkowa konstrukcja oraz jedyny w swoim rodzaju design nie umkną niczyjej uwadze i skupią na sobie spojrzenia domowników. Umieszczone na nich rośliny prezentują się spektakularnie, a co ważne – zawsze będą miały odpowiednie warunki do wzrostu, ponieważ półkę możesz umieścić w dowolnym pomieszczeniu oraz miejscu. W ten sposób wyeksponujesz wszystkie ulubione kwiatki, a Twoje mieszkanie zyska charakter i zdrową energię.

Duże półki loftowe w surowym stylu

Modelem, którym szczególnie powinni zainteresować się fani nowoczesności, ale i praktyczności jest półka loftowa INDUSTRIAL No2, wykonana w całości z metalu oraz charakteryzująca się podłużnym, prostokątnym kształtem. Dzięki jej wielkości postawisz na niej kilka mniejszych doniczek, a nawet znajdzie się miejsce na lekturę czy drobną przedmioty. Podobnie także model INDUSTRIAL No1 w stylu mniejszego regału, o dwóch półkach. Takie elementy wystroju są nie tylko szalenie praktyczne, ale i atrakcyjnie wizualnie – przyciągają wzrok i potrafią dodać pomieszczeniu uroku.

Najlepsze konstrukcje – przegląd półek sklepu SBNDesign

Półki SBNDesing stworzone zostały ręcznie, z wysokiej jakości materiałów. Ich niebanalna konstrukcja jest odporna oraz trwała na czynniki pogodowe, przez co umieścić możesz ją także na zewnątrz. Rewelacyjnie sprawdzi się ona jednak w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Jej efektowny design nada się do każdego stylu wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz wiele dostępnych propozycji, które skradną Ci serce i pozwolą na wprowadzenie do Twojego domu powiewu świeżości i nietuzinkowości. Znajdują się tutaj modele całkowicie klasyczne i małe – pasujące do pokojów, łazienek czy sypialni. Oraz te najbardziej wyjątkowe o sporych wymiarach, które pomogą Ci w zagospodarowaniu przestrzeni w salonie oraz przedpokoju. Każda z nich to unikatowa dekoracja, stworzona, by dodać pomieszczeniom gracji, elegancji, a także funkcjonalności o jakich marzycsz. Przekonaj się już dziś!