Metalowe półki geometryczne – atrakcja do każdego wnętrza


Półki geometryczne – odkryj ich potencjał z SBNDesign!

Jeżeli interesują Cię nowoczesne i minimalistyczne meble, które pasują do każdego wnętrza, to jesteś w dobrym miejscu! W naszym sklepie internetowym znajdziesz wykonane przez nas półki geometryczne, które będą idealną dekoracją w każdym pomieszczeniu. Nasze półki możesz z powodzeniem wykorzystać jako dekoracje w nowoczesnym wnętrzu. Możesz ich także użyć jako kwietników, na których umieścisz doniczki ze swoimi ulubionymi roślinami.

Dlaczego geometria?

Przy tworzeniu półek, które znajdziesz na naszym sklepie internetowym, inspirowaliśmy się geometrią. Dlatego że wykorzystaliśmy geometrie, nasze półki są uniwersalnym dodatkiem do każdego wnętrza. Geometria pozwala Ci na całkowitą dowolność przy tworzeniu aranżacji z naszych półek. Na jednej ścianie możesz umieścić kilka półek, tworząc zupełnie nowy kształt. Możesz wykorzystać kilka półek do stworzenia tego samego kształtu, ale w nieco większej formie. Możesz użyć kilku półek jako kwietników, a kilku półek jako miejsca na książki czy obrazki w ramkach stojących. Możliwości jest bardzo dużo – a jak jeden układ Ci się znudzi, to nie ma żadnego problemu w przestawieniu naszych półek.

Z czego wykonane są nasze półki geometryczne?

Półki sprzedawane w sklepie internetowym SBNDesign wykonaliśmy z materiałów o najwyższej jakości. Na stronie każdego produktu znajdziesz informację o materiałach użytych do wykonania półki.

Półka zaprezentowana w artykule – “Geometryczna półka DELTA” – została wykonana z stalowego pręta o średnicy 6 mm, pomalowanego proszkowo na wybrany kolor. Z kolei podstawka została wykonana ze sklejki brzozowej, a następnie pokryta bejcą o kolorze hebanowym oraz lakierem bezbarwnym.

Do jakich wnętrz pasują półki geometryczne?

Nasze półki będą atrakcją w każdym wnętrzu. Bez wątpienia geometryczne kształty naszych półek pasują do każdego rodzaju pomieszczenia. Dzięki temu z powodzeniem możesz wykorzystać nasze półki jako dekoracja we wnętrzu komercyjnym, nowoczesnym, jak i jako funkcjonalne wyposażenie w swoim mieszkaniu.  Przy zakupie zwróć uwagę na wymiary półki. Pomoże Ci to w doborze odpowiedniej doniczki oraz przedmiotów, które umieścisz na półce.