METALOWE KWIETNIKI


Zadbaj o nietuzinkową i gustowną aranżację swojego wnętrza z kwietnikami SBNDesign. Tworzone w naszej kameralnej pracowni dodatki to świetny sposób na wprowadzenie do wnętrz trochę klasyki lecz w nowocześniejszym wydaniu.

Kwietniki metalowe doskonale sprawdzają się do dekoracji każdego typu pomieszczeń

Dzięki ich odpowiedniemu zabezpieczeniu mogą służyć nam przez długi czas, odporne na różne czynniki atmosferyczne. Możemy zatem użytkować je do woli, bez obawy o ich zniszczenie, mimo wykorzystanego do ich skonstruowania materiału.

Bardzo dobrze zatem spełniają swoją rolę powieszone na balkonie czy tarasie. Wspaniale dekorują rośliny, nie zabierają wiele miejsca. Za ich pomocą możemy w prosty i przyjemny sposób zazielenić przestrzeń, a także uprawiać nasze ulubione rośliny w domu dodając mu jednocześnie odrobinę energii, której często brak.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy wiele modeli kwietników, zarówno na jedną doniczkę jak i ich większą ilość.

  • Wiszące,

  • ścienne czy

  • stojące

– każdy z nich świetnie nadaje się do udekorowania nimi wnętrza w każdym stylu, dodając mu charakteru. Jak na przykład metalowy kwietnik Geo No1 czy Geo No2, który na naszej ścianie nie zajmie wiele miejsca, ale doda jej uroku i pięknie wyeksponuje umieszczoną w niej roślinę doniczkową. Inspirowanie się geometrią przy tworzeniu dekoracji z metalu może nadać mu całkiem nowy wymiar. Przestaje być on nudnym dodatkiem, ale zaczyna przyciągać uwagę swoim niecodziennym kształtem. Kwietnik wiszący Geo No3 przypominający swoim kształtem łezkę to niecodzienny sposób na ożywienie każdego typu wnętrza.

Prezentowane przez nas metalowe kwietniki to zaprojektowane przez nas z ogromną pasją i starannością dodatki. Przykładamy ogromną uwagę do wszystkich szczegółów, by stworzyć coś pięknego i zachwycającego, a co najważniejsze – spełniającego wszystkie wymogi naszych klientów. Tworzymy nasze dekoracje w wielu kształtach oraz kolorach. Nie straszne nam indywidualne projekty i zawsze bardzo chętnie nad nimi współpracujemy. Przekonaj się, że i ty możesz stworzyć z nami piękną ozdobę do swojego domu.