Metalowe kwietniki ścienne – dekoracja pasująca do każdego wnętrza


Kwietniki to zdecydowanie najczęściej wybierane dodatki wykorzystywane do dekoracji nie tylko domów, ale również powierzchni biurowych, restauracyjnych i wielu innych. Jak wiadomo, rośliny są nieodłącznym i obowiązkowym elementem naszego życia, dlatego ich obecność w tego typu pomieszczeniach jest szalenie ważna. Pomagają one odpocząć naszym oczom, produkują niezbędny do życia tlen, ale przede wszystkim swoim wyglądem dodają wnętrzom zdrowej atmosfery i dekorują je swoim pięknem.
Jeśli więc poszukujesz bardzo prostego i subtelnego dodatku do uzupełnienia swoich wnętrz, a przewodzący w nich styl to loft, nowoczesność czy industrial, to kwietniki ścienne sprawdzą się tutaj doskonale.

Ścienne kwietniki – (nie)banalna dekoracja do każdego domu

Kwietnik ścienny z metalu to bardzo praktyczny przedmiot, który występuje w przeróżnych formach. Coraz chętniej wykorzystujemy je nie tylko do dekorowania naszych roślin w domu, ale też na balkonie, bądź tarasie. Odpowiednio zabezpieczony może służyć nam przez lata, odporny na warunki atmosferyczne.
Dekoracja, jaką jest kwietnik to również szybki pomysł na dodanie do domu nutki nowoczesności. Metalowe i drewniane materiały wykorzystane do ich konstrukcji dodają wnętrzom lekkości i surowości. Swoim minimalistycznym i prostym designem potrafią świetnie je odciążyć i sprawić, że nawet najbardziej zapełnione wnętrze zyskuje świeżość i nową energię.

Ze względu na swoją zwykle dość prostą i klasyczną formę, kwietniki ścienne umieścić możemy niemal w każdym pomieszczeniu. Szczególnie mocno przypadły one do gustu fanom loftu, nowoczesności czy industrialu. Ale w pozostałych typach wnętrz sprawdzą się one równie doskonale. W zależności, ile roślin chcemy z jego pomocą wyeksponować możemy zaopatrzyć się w jeden, jak na przykład wiszący kwietnik Geo no1. Możemy też stworzyć prawdziwą zieloną przestrzeń wybierając kilka mniejszych dekoracji umieszczonych obok siebie. Takie formy kwietników wiszących wydobywają piękno z roślin i sprawiają, że to właśnie kwiaty przykuwają uwagę i znajdują się na pierwszym planie.

Stwórz stylowe wnętrze z pracownią SBNDesign

Nasza oferta metalowych dodatków do mieszkań jest niezwykle bogata i urozmaicona. Dzięki temu każdy ma szansę znaleźć modele, które spełnią wszystkie jego oczekiwania. Klasyczna czerń, biel czy brąz? A może zdecydujesz się na bardziej nietypowy kolor? Niezależnie od barwy będą one zachwycające. To ty decydujesz o tym jak będzie prezentować się twój salon, sypialnia czy taras. Wybierz swój ulubiony kwietnik i ciesz się jedynym w swoim rodzaju wyglądem twojego mieszkania.