Metalowe kwietniki


Szukasz pomysłu na kreatywne i nietuzinkowe wykończenie wnętrza? Jednym z nim są metalowe kwietniki, którymi urozmaicisz przestrzeń i dodasz jej nieco oryginalności. Za pomocą kwietnika stworzysz rewelacyjne aranżacje, które nie tylko udekorują dom, ale dzięki magicznej mocy roślin, pomogą zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy czy wprowadzić nieco zdrowej energii do każdego pomieszczenia.

Rośliny w domu? Podkreśl ich piękno z kwietnikami metalowymi.

Każdy wie, że rośliny mają wiele pozytywnych cech. Otaczanie się nimi ma bardzo dobry wpływ na nasze samopoczucie psychiczne oraz fizycznie, produkują niezbędny do życia tlen, a ponadto pomagają odpocząć naszym oczom po często całodniowych maratonach przed ekranem komputerów, telewizorów czy telefonów. Jeżeli nie masz planu na efektowne i pomysłowe rozmieszczenie ulubionych roślin w swoim domu, skorzystaj z gotowych metalowych kwietników na kwiaty zaprojektowanych przez domową pracownie SBNDesign. Stworzone przez nas dodatki do domów doskonale wpasowują się do wnętrz urządzonych w każdym stylu, w tym szczególnie loftowym, nowoczesnym czy skandynawskim. Co ważne, kwietnik metalowy wcale nie musi zajmować wiele miejsca. Wystarczy, że wybierzesz model, pojedynczą donicę, jak na przykład wiszący Geo No6, czy też ścienny ROCKER. W ten sposób banalnie prosto i szybko wyeksponujesz piękno swoich kwiatów, a także zadbasz o odpowiednie warunki do ich wzrostu.

Designerskie metalowe kwietniki do każdego domu

Nasze dekoracje świetnie prezentują się nie tylko w każdym wnętrzu mieszkalnym, ale również biurowym czy nawet w ogrodzie. Uniwersalność kwietników metalowych sprawia, że umieścić możesz je gdziekolwiek chcesz, wciąż zachowując harmonię i stylistykę wnętrza. A jaki kwietnik warto wybrać do swojego domu? Jeśli zależy Ci na wyeksponowaniu większej ilości roślin postaw na większy model na kilka doniczek, jak kwietnik ścienny RUBY 2ct bądź Q-BE No5. Dzięki nim wystarczy miejsca nie tylko na kwiaty, ale też drobne przedmioty codziennego użytku, jak książki czy zdjęcia. Te dwa, bardzo minimalistyczne modele idealnie sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w nowoczesnym stylu o nieco surowej stylistyce. Jaka dekoracja wpasuje do mieszkania urządzonego w stylu loft? Zdaniem naszych projektantów we wnętrzach opartych na drewnianym wyposażeniu najlepiej zaprezentują się kwietniki zdobione drewnem, jak na przykład ścienny RUBY 1ct. Metalowy kwietnik wiszący ŁZA to natomiast idealna dekoracja do mniejszej kuchni czy łazienki.

Jeżeli kochacie rośliny, to z pewnością lubicie cieszyć się nimi także podczas wypoczynku na zewnątrz. Za pomocą metalowego kwietnika umieszczonego w ogrodzie stworzycie piękne aranżacje, które zachwycą także waszych gości lub będą efektownym przedłużeniem salonu.

Ogromne znaczenie ma dla nas staranność i precyzja wykonania, dzięki którym naszymi dekoracjami cieszyć będziesz się przez długi czas. Nieustannie poszerzamy asortyment pracowni, ale nie zamykamy się także na indywidualne projekty naszych klientów. Dowolna wysokość, kolor czy wielkość – wszystko to zależy tylko od Ciebie. Z nami stworzysz nietuzinkowe wnętrze w dobrym stylu. Przekonaj się o tym już dziś!