Metalowe konsole do każdego wnętrza


Metalowe konsole to minimalistyczny, ale zarazem bardzo ładny element wnętrza. Są one bardzo prostym meblem, który jednocześnie posiada wiele różnych funkcji. Pasują do wnętrz w mieszkaniach, jak i do wnętrz komercyjnych – takich jak hotele czy restauracje. Można je wykorzystać na wiele sposobów – na przykład możemy na konsoli umiescić nasze ulubione rośliny, np. w betonowych doniczkach które znajdziecie na naszym sklepie internetowym. Konsola może być też wykorzystana jako zwykła półka, bądź też jako toaletka – wystarczy nad nią powiesić lustro. Konsola wykorzystana jako toaletka będzie szczególnie pasować do sypialni wykonanych w nowoczesnym stylu. Konsole od SBNDesign, takie jak np. Konsola metalowe BROOKLYN, wykonane są z najlepszych materiałów. W przypadku tej właśnie konsoliwy wykonana została ona z metalu – a półki ze stalowej blachy. Dzięki temu pasują one do wszystkich nowoczesnych wnętrz i nie tylko!

W jakim miejscu możemy postawić konsole? Metalowe konsole idealnie pasują do małych mieszkań

Nowoczesne mieszkania zazwyczaj są dość małe. W takim przypadku konsole są bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie zajmują dużo miejsca, a kilka półek – tak jak w przypadku konsoli Brooklyn pozwoli Ci na uporządkowanie wielu małych przedmiotów codziennego użytku, takich jak budzik, klucze, telefon czy też portfel.

Metalowe konsole to też świetny pomysł na toaletkę do naszej sypialni. Jeżeli umieścimy nad nią lustro wraz z odpowiednim oświetleniem to stworzymy naszą idealną, spersonalizowaną toaletkę.

Metalowe konsole – miejsce na rośliny

Jeżeli chcesz w jednym miejscu zmieścić wiele roślin, to metalowe konsole są świetnym wyborem. Umieścisz na nich wiele róznych roślin w doniczkach. W przypadku metalowej konsoli BROOKLYN najlepiej będzie się prezentować wiele małych doniczek. Takie doniczki znajdziesz na naszym sklepie internetowym – wykonane z betonu, w ciekawych geometrycznych kształtach. Możesz też dopasować kolory doniczek do koloru roślin, co jeszcze bardziej ożywi Twoje wnętrze. Pamiętaj jednak o tym, by wybrac doniczki które zmieszczą Twoje ulubione rośliny. Zbyt małe doniczki w połaczeniu z dużymi roślinami nie są dobrym pomysłem