Loftowe półki od SBNDesign


Przekonaj się sama, jaką przyjemność może sprawiać urządzanie wnętrza. Do jego zmiany wcale nie potrzebujesz przemeblowywania, a za pomocą gustownych dodatków odświeżysz pomieszczenie i unowocześnisz je. Zobacz, jak to właśnie małe i z pozoru nieistotne elementy zmieniają oblicze całego wnętrza.

Co sprawia, że nawet stare i niemodne pomieszczenie zyskuje drugie życie? Przede wszystkim gustowne dodatki. Dodatkami, które sprawią, że twój dom stanie się nowoczesny i stylowy są pochodzące z naszej domowej pracowni loftowe półki. Cechująca je prostota i minimalizm pasują idealnie do każdej przestrzeni, niezależnie od jej wystroju. Loftowa półka będzie zatem idealnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia. Takie elementy dekoracji szczególnie mocno pasują do domów czy mieszkań urządzonych w stylu loftowym i skandynawskim. Metalowo drewniane konstrukcje perfekcyjnie wpasowują się w królującą tam subtelność i surowość. Czy to znaczy, że do zwykłego wnętrza nie będą one pasować? Nic bardziej mylnego. W pomieszczeniach bogatych i pełnych tym lepiej się one sprawdzą. Dodadzą im lekkości, zastąpisz nimi nudne regały i zyskasz więcej miejsca na pamiątki.

Loftowe półki na kwiaty

Półki w stylu loft, to nie tylko pomysł na podstawkę na książki, czy pamiątki rodzinne. Są one świetnym rozwiązaniem na brak miejsca na ulubione rośliny doniczkowe. Nie zabierają wiele przestrzeni, efektownie wyglądają, a poza tym ozdabiają nasze kwiaty swoim nietuzinkowym wyglądem. Dlatego też kilka półek zawieszonych w zaplanowany wcześniej sposób pozwoli Ci stworzyć w domu swój własny zielony zakątek, w którym odpoczniesz i zrelaksujesz się.

Półki wykonywane są ręcznie w naszej kameralnej pracowni, ale za to z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Pasją do ich tworzenia pragniemy dzielić się ze wszystkimi naszymi klientami, dlatego też bardzo chętnie współpracujemy nad indywidualnymi projektami i nie straszne nam żadne projekty. W naszej ofercie znajdziesz dekoracje w dowolnym rozmiarze i kształcie, byś trafił na ten wymarzony dodatek.

A czy ty masz już go wybranego do twojego domu? Jeżeli nie, zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą SBNDesign.