Loftowe półki – idealna dekoracja na ścianę


Loftowe półki to bardzo ciekawy dodatek do wnętrz. Ich atrakcyjny wygląd, oparty na bazie geometrycznych figur to jedna z cech, która powoduje że te półki są bardzo często wybierane do każdego rodzaju wnętrz. Geometryczne wykonanie tych półek powoduje, że są one idealną i funkcjonalną dekoracją do każdego pomieszczenia. Jak w pełni wykorzystać potencjał takich półek? Na to pytanie odpowiedź dostaniesz w tym wpisie!

Loftowe półki – wykorzystaj w pełni ich potencjał z betonowymi doniczkami SBNDesign!

Geometryczne półki są świetnym zastępstwem dla kwietników ściennych. Jeżeli chcesz połączyć funkcjonalność kwietnika z funkcjonalnością półki, to najlepszym wyborem będą geometryczne półki loft. Umieścisz na nich kilka doniczek ze swoimi ulubionymi roślinami, a także przedmioty codziennego użytku. W zależności od Twoich potrzeb powinieneś wybrać taką półkę, która pomieści wszystko to, co chcesz.

Jeżeli chcesz umieścić ciekawe rośliny na swojej półce geometrycznej, to skorzystaj z naszych betonowych doniczek! Betonowe doniczki to unikalny rodzaj dekoracji, idealnie pasujący do minimalistycznych wnętrz. W zależności od rozmiaru doniczki, możesz umieścić w niej różne rodzaje roślin. W przypadku półek loftowych idealnie będą pasować małe rośliny, w małych doniczkach betonowych. Nie oznacza to jednak, że duże rośliny będą źle się prezentować! Połączenie małych roślin z dużymi będzie świetnym rozwiązaniem, jeżeli zależy Ci na ożywieniu wnętrza.

Co jeszcze można umieścić na półce loft?

Półka loftowa to także miejsce na przedmioty codziennego użytku. Możesz na niej umieścić różne rzeczy, z których często korzystasz. Na przykład książki, budzik, dokumenty czy portfel. Jednak jeżeli zależy Ci na jak najlepszym wyglądzie takiej półki, to warto umieścić na niej rzeczy z których często korzystamy, oraz rośliny! W przypadku Półki LOFT No44 świetnym rozwiązaniem jest umieszczenie roślin na regałach. Z kolei skośna przestrzeń koło podstawek będzie świetnym miejscem na Twoje ulubione książki, po które często sięgasz. Jeżeli braknie Ci miejsca na Twoje ulubione rośliny, to bez problemu możesz kupić kolejną półkę geometryczną. Dzięki geometrii większa ilość takich samych półek będzie wyglądała jeszcze lepiej.