Loftowe kwietniki – stylowa aranżacja wnętrz


Kwietniki i stojaki loftowe wykorzystywane są zarówno w domach, jak i pomieszczeniach komercyjnych oraz biurowych już od wielu lat. Cieszą się coraz większą popularnością w procesie modnego i stylowego aranżowania wnętrz. Na efektowny wygląd roślin w naszych mieszkaniach wpływ ma wiele czynników. Poza sposobem ich pielęgnacji, istotne znaczenie ma także odpowiednie podkreślenie ich atrakcyjności, w czym pomóc może tylko i wyłącznie nasza wizja. W sklepie internetowym SBNDesign znajdziesz znakomicie komponujące się z aranżacjami nowoczesnymi i klasycznymi loftowe kwietniki. Tego typu dodatki świetnie odnajdą się we wnętrzach, w których dominuje naturalność surowość, a w których ogromną role odgrywa także funkcjonalność. By trafić jak najlepiej w stylistykę każdego wnętrza zachęcamy do wyboru modeli w subtelnych i naturalnych kolorach, jak biel, czerń czy brąz, które z łatwością można dopasować do różnych aranżacji sypialni, salonu czy łazienki.

Loftowe kwietniki – jak wybrać idealny?

Kwietnik, który wybierzesz powinien przede wszystkim być, jak najlepiej dopasowany do ustawianych na nim dekoracji. Mowa tutaj nie tylko o kształcie doniczki, ale także rodzaju rośliny. Dla kwiatów zwisających, jak paprocie czy filodendrony najlepiej będzie wybrać model wiszący, który pomoże im swobodnie rosnąć. Dla zwykłych natomiast najodpowiedniejszy będzie klasyczny ścienny bądź stojący.

Praktyczna dekoracja dla każdego pomieszczenia

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę wybierając kwietnik? Przede wszystkim, by wykorzystać jego design maksymalnie i zaoszczędzić przy tym sporą ilość miejsca. Zamiast kupować kilka pojedynczych kwietników postaw na jeden większy, który pomoże Ci mądrze zagospodarować przestrzeń na półkach czy parapetach. Wykorzystasz ją wówczas na inne drobne przedmioty codziennego użytku, a także pamiątki. Jeśli jednak Twoim marzeniem jest prawdziwy zielony kącik w Twoim domu wybierz pasujące do siebie kształtem lub jednakowe modele, które swobodnie umieścisz jeden pod drugim czy obok siebie. Poza wyborem kształtu znaczenie ma też wygląd dekoracji. Nasze loftowe kwietniki doskonale wręcz wpasują się do wnętrz o tej samej formie, podkreślając jej urok i dopełniając ją. Gdy jednak chcesz tylko lekko ożywić wystrój glamour lub industrial nie zmieniając charakteru wnętrza będzie on świetnym sposobem na szybki powiew świeżości w Twoim mieszkaniu, a także miejscu pracy.

Loftowe kwietniki w SBNDesign

Nasza aktualna oferta pomoże zapewnić Twoim roślinom niezwykle atrakcyjną oprawę. Proponujemy modele dedykowane mniejszym doniczkom, jak i bardzo dużym donicom. Nie braknie też u nas modeli zarówno o klasycznym designie, jak i tym bardziej oryginalnym. Wszystko po to, by każdy znaleźć mógł u nas modele najodpowiedniejsze dla siebie. Loftowe dekoracje przypadną do gustu każdemu domownikowi, Tobie natomiast dadzą satysfakcję, że Twoje wnętrze prezentuje się modnie i stylowo.