Loftowe kwietniki od SBNDesign


Urządzając mieszkanie ważne jest, by zaaranżować je w odpowiedni sposób i wprowadzić do niego elementy, które dodadzą mu uroku i charakteru. Niezależnie od stylu, w jakim utrzymane jest wnętrze, nasze dekoracje wyglądają w nim zawsze spektakularnie i modnie. Zdarzało ci się słyszeć, że dokonując wyboru dodatków przede wszystkim powinniśmy się kierować stylem mieszkania? Z kwietnikami od SBNDesign nie musisz się już tym martwić. Dzięki uniwersalności metalu i prostym, lecz efektownym wyglądem kwietnika, możemy skupić się wyłącznie na dopasowaniu ozdoby tylko do kwiatów jakie pragniemy wyeksponować.

Wykonane z wytrzymałego i solidnego materiału loftowe kwietniki sprawdzą się doskonale w każdym pomieszczeniu. Te designerskie i coraz popularniejsze dodatki, to świetny sposób na dodanie świeżości naszym wnętrzom. Twoje ulubione rośliny zyskają nową oprawę estetyczną, a ty nowy, atrakcyjny wygląd swojego domu.

Loftowe kwietniki, loftowe dodatki i loftowe mieszkanie

Jeśli poszukujesz bardzo prostego i subtelnego dodatku do uzupełnienia wnętrz, a przewodzący w nich styl to loft czy industrial, to loftowe kwietniki sprawdzą się tutaj wręcz doskonale. Zimny metal i naturalne barwy sprawiają, że stają się one niezwykle uniwersalne. Dają możliwość zaaranżowania z nimi dowolnego pomieszczenia, a już w szczególności będą idealnym dopełnieniem wnętrz właśnie minimalistycznych i cechujących się prostotą. W połączeniu z pozostałymi loftowymi dodatkami tworzymy przestrzeń, w której przewodzi lekkość, harmonia, stonowana i stylowa klasyka, która inspiruje, dodaje energii. Kwietniki potrafią być także przełamaniem we wnętrzach pełnych, gdzie ciężko o lekki i nie zajmujący dużo miejsca kolejny element wystroju. Ich zaletą jest nie tylko przyciągający wzrok wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność.

Z kwietnikami możesz zaoszczędzić sporo miejsca, zastępując nimi półki i wypełnić je kwiatami. W zależności od budowy kwietnika możesz umieścić na nim jedną, ale też kilka doniczek i stworzyć niezwykły styl pomieszczenia, z królującym w nim zielonym motywem.

Trwałe oraz odporne dekoracje

Przywiązujemy ogromną uwagę do sposobu wykonania dekoracji i wszystkich nawet najmniejszych szczegółów. Eleganckie i kreatywne wyglądy naszych kwietników mogą być świetnym powodem, dla którego warto, by zagościły w naszych domach na stałe. Materiał, z którego są wykonywane daje gwarancję, że tworzone w naszej pracowni dodatki będą trwałe i odporne na czynniki pogodowe. Dzięki temu spełnią swoją role umieszczone również na balkonie, tarasie czy altanie.

Oferty elementów wystroju wnętrz naszego sklepu są niezwykle urozmaicone, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć modele, które wpasują się w wystrój każdej przestrzeni. Klasyczna czerń, biel czy może inny kolor? Naturalne barwy kojarzyć będą nam się z relaksem, odpoczynkiem. Kwietniki wykonujemy również na życzenie klienta w dowolnym kształcie, rozmiarze czy też kolorze. Zatem decydując się na taką dekorację możesz mieć pewność, że będzie ona spełniania wszystkie twoje wymagania. Stwórz z nami wyjątkowy i pełen zieleni projekt twojego domu i ciesz się razem z nami jego odmienioną formą.