Loftowe kwietniki do każdego domu


Powracająca do łask moda na loftowe kwietniki, sprawia, że w ostatnim czasie coraz częściej można dostrzec w wielu wnętrzach żywe rośliny. To właśnie dzięki nim możemy wprowadzić powiew świeżości w swojej przestrzeni mieszkalnej. Kwietniki pozwolą nam stworzyć przytulne i miłe wnętrze, a co najważniejsze – zaprowadzą w nim atmosferę idealną do relaksu. Ponadto rośliny doniczkowe są niesamowicie uniwersalne. Pozwalają nam zestawiać je ze sobą wedle własnych upodobań oraz komponować ciekawe aranżacje, tworząc w mieszkaniu swoją zieloną przestrzeń.

Rośliny uzależniają!

Ktokolwiek posiada już w swoim domu rośliny doniczkowe wie, że gdy kupimy pierwszą, to zaczynamy dostrzegać ich potencjał dekoracyjny. A co za tym idzie – decydujemy się na kupno kolejnych i kolejnych. Większość z nas szuka wówczas rozwiązań, które pomogą w odpowiednim stworzeniu warunków do wzrostu dla naszych ukochanych fikusów czy paprotek. Wtedy z pomocą przychodzą nam kwietniki w stylu loftowym. Przede wszystkim dlatego, że są uniwersalne, ponadczasowe i niesamowicie efektowne. To właśnie one nie tylko zdobią nasze rośliny, ale także i całe pomieszczenie, dodając mu charakteru i elegancji, których nigdy nie jest za dużo.

Jeśli kochasz rośliny, a ich uprawa jest Twoim prawdziwym oczkiem w głowie zdecydowanie powinieneś postawić nie na jeden, ale kilka umieszczonych obok siebie kwietników, tworząc w ten sposób własny zielony kącik w swoich czterech ścianach. Dostępne są one aż w trzech wersjach: ściennej, idealnej do małych i biurowych pomieszczeń. Wiszącej, doskonale sprawdzającej się na tarasach oraz altanach ogrodowych, a także najpopularniejszej i prawdopodobnie najbardziej eleganckiej – stojącej. To właśnie ta trzecia opcja skradła serca fanów masywnych i odznaczających się dekoracji do salonu i przedpokoju.

Loftowe kwietniki, czyli dekoracje do domu w każdym stylu

Loftowe kwietniki szczególnie mocno przypodobali sobie miłośnicy stylu właśnie loftowego, którzy wykorzystują je, by jeszcze mocniej podbić w ten sposób jego wizerunek, ale również fani wnętrz klasycznych, eklektycznych oraz oczywiście rustykalnych, w przeważających w nich motywem natury. W nim rośliny to dodatek obowiązkowy i warto o tym pamiętać decydując się na tego typu stylistykę wnętrza. Spotykane często kwietniki loftowe w formie półek to tak że doskonały sposób na funkcjonalną dekorację do pomieszczeń mniejszych. Umieścimy na nich nie tylko doniczki z kwiatami, ale i drobne przedmioty codziennego użytku zyskując tym samym dodatkowe miejsce do gospodarowania.

Stylowe wnętrza pełne zieleni i naturalności – loftowe kwietniki SBNDesign

Kwietniki ozdobne SBNDesign w geometrycznych kształtach są uniwersalne, ponadczasowe i pasują do każdego wnętrza. Surowość materiału, jak drewno lub metal, z którego są wykonane kontrastuje z całą gamą barw roślin w nich umieszczonych. Dzięki swoim naturalnym formom i kolorom same w sobie mogą stać się dekoracją przestrzeni mieszkalnej. A dodatkowo umieszczona w nich roślina stanowić będzie ich idealne dopełnienie. Taki dodatek to wręcz pomysł idealny, czyż nie?! Najlepsze modele z kategorii kwietników loft znajdziesz już teraz w SBNDesign – domowej pracowni, w której każdy dodatek tworzony jest ręcznie, z pasją, zaangażowaniem i największą starannością, byś jego użytkowaniem mógł cieszyć się każdego dnia. Stwórz razem z nami wyjątkowy look Twojego mieszkania już dziś!