LOFTOWE KWIETNIKI


Wprowadź do swoich wnętrz ponadczasowe i modne dodatki, z którymi zazielenisz przestrzeń.

Domowa pracownia SBNDesign ma do zaprezentowania nowoczesne i eleganckie dekoracje do domów i mieszkań, jakimi są loftowe kwietniki. Wykonywane ręcznie z ogromna pasją i zaangażowaniem dodatki sprawiają, że wypełniona nimi przestrzeń staje się przytulna i pełna energii. A przy tym wygląda efektownie i ciekawie. Kwietnik w stylu loft charakteryzuje się prostymi kształtami a także wykonaniem z materiałów o surowym wręcz wyglądzie, jak metal czy drewno. Malowane na naturalne barwy, jak czerń, biel czy brąz pasują do każdego pomieszczenia, bez znaczenia czy jest to dom, biuro czy nawet taras, tak samo, jak i bez znaczenia będzie to w jakim stylu są one urządzone. Takie dodatki bowiem przez swój minimalizm komponują się bajkowo nie tylko ze stylami industrialnymi, ale tez z wnętrzami bogatymi, pełnymi.

Prosta zamiana drewnianych półek czy regałów na loftowe kwietniki to banalny i szybki sposób na zmianę wizerunku wnętrza.

Tak naprawdę nie trzeba zmieniać wiele, by pomieszczenie było odświeżone jak po remoncie! Dekoracja, jaką jest kwietnik, jest niezwykle funkcjonalna. Doniczki z naszymi ulubionymi roślinami zamiast zajmować miejsce na parapecie czy półce mogą swobodnie stać umieszczone w przyciągających uwagę kwietnikach.

kwietnik zdjęcie

Jaki rodzaj kwietnika wybrać?

To już zależy tylko od ciebie. W naszej ofercie posiadamy kwietniki dedykowane do różnych pomieszczeń – to znaczy w wersji wiszącej, stojącej i na ścianę. W salonie doskonale sprawdzi się wersja stojąca kwietnika, gdzie będzie mogła zając więcej miejsca, w kuchni czy w łazience najlepsza opcją będzie wisząca, która umieszczona na ścianie czy zawieszona pod sufitem nie zabierze nam przestrzeni, za to pięknie wyeksponuje nasze kwiaty, a ich przecież nigdy za dużo. Dzięki nim czujemy się zdrowiej, patrząc na zieleń relaksujemy się, a nasze oczy odpoczywają.

Nie czekaj dłużej i poświęć chwilę, by odnaleźć idealny kwietnik dla twoich roślin.

Z bogatą loftową ofertą pracowni SBNDesign urządzanie wnętrza stanie się czystą przyjemnością. Ty zyskasz satysfakcję z jego zmiany, a twoje rośliny całkiem nowy wizerunek!

Sprawdź naszą ofertę – loftowe kwietniki i nie tylko