LAMPY RĘCZNIE ROBIONE SBNDesign


W naszym asortymencie znajdziecie lampy ręcznie robione. Lampy SBNDesign to przykład nowoczesnego dekoracyjnego oświetlenia, które wpisze się w wnętrza nowoczesne a przede wszystkim utrzymane w stylu industrialnym, loftu bądź skandynawskim. W swojej ofercie posiadamy limitowaną edycję lamp biurkowych/stołowych, oraz wiszących.

lampy ręcznie robione SBNDesign

Ręcznie robione lampy SBNDesign to oryginalny dodatek do wnętrz w stylu loftowym

Asortyment będziemy stale poszerzać, by z ofertą dotrzeć do różnych grup klientów. Już niedługo zaprezentujemy nowe modele oświetlenia. Prezentowane przez nas lampy to 100% ręcznie wykonany produkt, dla osób które cenią sobie nietuzinkowy, minimalistyczny design. Jeśli chcielibyście wprowadzić do wnętrza jeden charakterystyczny element, który efektownie wyeksponuje np. miejsce na stoliku nocnym bądź półce, to nasze ręcznie robione lampy nadają się do tego idealnie. Wszystkie tworzone przez nas lampy wykonujemy z betonu architektonicznego. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Dla miłośników stylu ECO w swojej ofercie posiadamy lampy o betonowych podstawach, zestawionych z drewnianymi oprawkami i kablami w oplotach naturalnych: jutowym, lnianym bądź bawełnianym. Szarość i biel betonu kontrastuje z kolorowymi elementami składowymi lamp. Dzięki temu uzyskaliśmy ciekawe zestawienie kolorystyczne i finalnie nasz produkt staje się efektowną dekoracją, zachowując swój minimalistyczny charakter. Zredukowana konstrukcja lampy – brak klosza – może być doskonałą opcją dopełnienia wystroju każdego rodzaju wnętrz.

Minimalistyczny, loftowy charakter ręcznie robionych lamp SBNDesign pozwoli wprowadzić do wnętrza nowoczesny dodatek. A za sprawą żarówek w stylu retro wprowadzimy do pomieszczenia stonowane, rozproszone światło.

ręcznie robiona lampa

Ręcznie robiona dekoracyjna lampa biurkowa z żółtym kablem w bawełnianym oplocie oraz metalową oprawką na żarówkę

Lampy ręcznie robione – każda z nich jest unikalna

Ręczne wykonanie produktu powoduje, że każda nasza lampa jest niepowtarzalna. Również materiał z którego wykonane są lampy sprawia, że każda sztuka będzie unikatowa. Beton jest specyficznym materiałem, porowatość kolorystyka, przebarwienia a także jego surowość sprawiają, że lampy z niego wykonane są oryginalne. Lampy ręcznie robione SBNDesign to typ oświetlenia skierowany dla osób ceniących sobie nowoczesny design, nietuzinkowe wzory a także kreatywne pomysły. Wykorzystanie ręcznie robionych lamp SBNDesign we wnętrzu sprawi, że pomieszczenie zyska oryginalny wygląd i nabierze indywidualnego charakteru.

lampa ręcznie robiona betonowa

Stuprocentowo ręcznie robiona lampka nocna z białego betonu