Lampy handmade SBNDesign – idealne rozwiązanie dla osób szukających indywidualnych rozwiązań do wnętrz.


Lampy handmade wykonywane przez nas w naszej kameralnej pracowni to ciekawy pomysł na dodatek do wnętrz w stylu loftowym. Nasze ręcznie robione lampy charakteryzuje minimalistyczny design i geometryczne kształty. Wszystkie modele lamp posiadają podstawy z betonu architektonicznego. Beton to materiał powszechnie kojarzony z budownictwem. My znaleźliśmy twórczy sposób na wykorzystanie betonu do mniejszych dekoracyjnych projektów dodatków wnętrzarskich w tym oświetlenia.
Nasze lampy handmade dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Podstawową bazą wyjściową na podstawę do lampy może być beton szary bądź biały. Dzięki specjalistycznym barwnikom do mieszanki betonowej jesteśmy w stanie stworzyć podstawy lamp w konkretnych kolorach. Tworząc nasze lampy metodą handmade chcieliśmy zaproponować model oświetlenia, który będzie charakteryzować się minimalistycznym wyglądem, ale dzięki zastosowaniu odpowiedniej kolorystyki nie będzie nudny. Wprowadzenie żywych, energetycznych odcieni kabli i oprawek pozwoliło przełamać surowość betonu z którego wykonane są podstawy lamp.

dekoracyjna lampa handmade

Dekoracyjna lampa okrągła No2 dostępna w różnych wersjach kolorystycznych

W swojej ofercie posiadamy np. dekoracyjną lampę biurkową okrągłą No2. Jako że jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkowaniu dodatków wnętrzarskich, które wykonujemy 100% ręcznie, możemy wykonać tą lampę na konkretne zamówienie klienta.

 

Każda lampa handmade jest niepowtarzalna

Wykonując dla ciebie lampę techniką handmade możesz być pewien ze otrzymasz unikatowy jedyny w swoim rodzaju egzemplarz. Lampa biurkowa okrągła No2 może być dostępna w podstawowych kolorach: szarym, białym, czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim, grafitowym, czarnym. Oczywiście odcienie wymienionych kolorów mogą być bardziej lub mniej intensywne. Barwienie na etapie produkcji mieszkanki betonowej pozwala na uzyskanie indywidualnego odcienia podstawy czy to bardziej nasyconego czy mniej – pastelowe odcienie. Jeśli byłbyś zainteresowany innym odcieniem podstawy jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Wówczas podstawa lampy zostanie ręcznie pomalowana na wybrany kolor – np. na kolor złoty. Istnieje również możliwość wyboru koloru kabla. W swojej ofercie posiadamy kable w różnych oplotach – naturalnych: jutowym, lnianym, bawełnianym bądź poliestrowych. Oprawki i wtyczki dostępne są standardowo w kolorze białym bądź czarnym. Lampy pod indywidualne zamówienie wykonujemy maksymalnie od 5-14dni roboczych. Wszystko uzależnione jest od wyschnięcia gotowej podstawy betonowej i dostępności składowych elementów lampy.

Lampa biurkowa wykonana metodą handmade

Lampa biurkowa wykonana metodą handmade

Niektóre modele lamp jak np. Lampa okrągła No1 utrzymana jest w stylu ECO i posiada drewnianą oprawkę oraz kable w oplotach naturalnych jutowym bądź lnianym.
Surowość betonu przełamana kolorami tworzy finalnie prosty aczkolwiek efektownie wyglądający produkt. Tworząc nasze oświetlenie łączymy wzory geometryczne z trójwymiarowymi formami. Geometria jest wszechobecna w naszych projektach. Wszystkie nasze lampy handmade są wykonane ręcznie w pojedynczych egzemplarzach. Lampy handmade SBNDesign posiadają naturalny, prosty wygląd do których dodany został akcent kolorystyczny. Do naszych biurkowych lamp idealnie pasują żarówki w stylu retro. Duże okrągłe żarówki z dekoracyjnymi żarnikami podkreślają surowy, loftowy design lampy oraz pozwolą oświetlić wnętrze ciepłym, rozproszonym światłem. Wnętrze zyska swój klimat i ciepłą atmosferę.
W swojej ofercie posiadamy również lampy wiszące, które tak samo jesteśmy w stanie modyfikować pod Twoje indywidualne zamówienie. Jeśli wiec chciałbyś posiadać lampkę biurkowa bądź wiszącą, która będzie indywidualnym projektem i będzie w Twoich ulubionych kolorach, bądź szukasz oryginalnego prezentu chociażby na parapetówkę – skontaktuj się z nami. Chętnie dostosujemy dla Ciebie ofertę i stworzymy idealną minimalistyczną lampkę handmade!

lampki handmade

Nie masz pomysłu na prezent na parapetówkę Wybierz lampki handmade SBNDesign!