Kwietniki wiszące – dekoracja do każdego wnętrza


Naturalne i pełne delikatności wnętrza to jedne z najchętniej wybieranych obecnie stylów dekoratorskich. I to nie tylko w domach, ale także w pomieszczeniach komercyjnych, a nawet restauracyjnych. Przeważający w nich minimalizm pozwala uzyskać niesamowity i pełen harmonii efekt. Z dobrze przemyślanymi dodatkami takimi jak kwietniki wiszące tworzy on jedyną w swoim rodzaju kompozycję, jakiej widokiem możemy cieszyć się każdego dnia.

By jednak móc cieszyć się scenerią takiego wnętrza należy w pierwszej kolejności zadbać o dodatki, jakie się w nim pojawią. Ponadczasowymi i nigdy nie wychodzącymi z mody są oczywiście kwiaty i wszelkie rośliny doniczkowe. Ich obecność w domach zyskała na popularności i to właśnie tego typu dekoracje stanowią główne elementy w coraz większej ilości pomieszczeń. Jednak, jeśli to właśnie rośliny mają stanowić główny punkt dekoracyjny w naszych domach ważne jest, by zadbać o odpowiednie warunki do ich wzrostu, a także oprawę wizualną. Czy wiesz jak im je zapewnić? Jeśli nie jesteś, podpowiemy Ci najlepsze metody na mądre i efektowne wyeksponowanie ich w Twoim domu!

Kwietniki wiszące z metalu – szybki sposób na doniczki

Metal to niewątpliwie jeden z najatrakcyjniejszych i najlepszych materiałów używanych do produkcji kwietników. Jego uniwersalność – również tę czysto budowlana wykorzystać można na wiele sposobów, również w części dekoracyjnej.

Potencjał ten doceniany jest coraz częściej, szczególnie właśnie przy budowie kwietników, których widokiem możemy cieszyć się później każdego dnia, a kwietniki wiszące to jeden z najchętniej wybieranych modeli tego typu dodatków. Ich naturalność i delikatność w połączeniu z obecnością roślin doniczkowych doskonale eksponuje piękno roślin, ale tez prezentuje się w każdym w nowoczesnej, minimalistycznej czy industrialnej stylistyce wnętrza. I tak właśnie kwietnik ŁZA lub TWIN o geometrycznym kształcie wpisze się w pomieszczenia zarówno te prywatne jak i komercyjne. Dzięki wiszącej wersji rozwiążesz dzięki nim raz na zawsze problem niedostatecznej ilości miejsca na regałach czy parapetach. Podłużny kształt kwietnika sprawia, że będzie on pasować do większości roślin. Z pewnością będą one także idealne dla roślin które rosną w wzwyż jak i tych pnących.

kwietniki wiszące

Geometryczne kwietniki wiszące – idealna dekoracja!

Geometryczne kwietniki wiszące to także doskonały sposób na podkręcenie stylu wnętrza i dodanie mu charakteru poprzez wprowadzenie do niego nuty oryginalności oraz nietuzinkowości. Niecodzienne kształty kwietników SBNDesign dostarczają kreatywności naszym mieszkaniom. Dzięki temu ich wygląd staje się nieprzeciętny i wyróżniający się na tle innych. Wiszące dekoracje mają również jeszcze jedną unikalną cechę – możesz umieścić je w dosłownie każdym pomieszczeniu. Bez względu na to, czy zawiesisz je w łazience, kuchni czy nawet w przedpokoju. Kwietniki wiszące staną się idealnym miejscem dla Twoich roślin, a jednocześnie dekoracją całego wnętrza. Podwieszane kwietniki to także genialny sposób na rośliny na tarasie czy ogrodowej altanie, zwłaszcza te potrzebujące dużo słońca. Dzięki takiemu zastosowaniu banalnie łatwo zadbasz o odpowiednie warunki do wzrostu dla każdej z nich.

kwietniki wiszące

Kolekcja kwietników SBNDesign – styl dla każdego wnętrza

Ogromne znaczenie ma dla nas solidność i precyzja wykonania, dzięki czemu naszymi dekoracjami można cieszyć się przez długi czas. Nieustannie staramy się także poszerzać nasz asortyment o kolejne pomysły, które Was zachwycą. ale nie zamykamy się także na indywidualne projekty naszych klientów. Dowolny kształt czy kolor – wszystko to zaprojektować możesz samodzielnie, a my postaramy się odtworzyć Twój projekt najlepiej jak umiemy. Pomoże ci to w dowolnym zaaranżowaniu danej przestrzeni i pozwoli Ci na przemieszczanie półki wedle życzenia. Postaw na unikatowy styl każdego pomieszczenia z nieprzeciętnymi kwietnikami w nowoczesnym stylu!