Kwietniki w salonie


Kwietniki – idealna dekoracja do salonu

Salon to jedna z najważniejszych przestrzeni w mieszkaniu, w której spędza się chyba najwięcej czasu wspólnie z bliskimi. Podczas aranżacji tego pomieszczenia głównym celem większości z nas jest wprowadzenie przytulności oraz beztroskiego klimatu. Żeby było to możliwe należy zadbać w pierwszej kolejności o dodatki, które pomogą je nam takim uczynić. O czym mowa? Oczywiście o roślinach, które swoją delikatnością i elegancją potrafić sprawić, by każde wnętrze zyskało nowy charakter, przytulność i masę wdzięku. By wyeksponować je w jak najlepszy sposób warto użyć do och oprawy wizualnej najlepszego z dostępnych narzędzi – ponadczasowych kwietników, które nie tylko pomogą nam zadbać o wygląd roślin doniczkowych, ale też stworzą miejsce do ich odpowiedniego wzrostu.

Geometryczne kwietniki do salonu

Aranżacja mieszkania w oparciu o naturalne kolory i materiały to jedna z najchętniej wybieranych obecnie form. Szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę panujące trendy pełne minimalizmu, subtelności i surowości przeważającej we wnętrzach. Z tego też powodu sławę zyskała sobie także ponadczasowa geometria, którą odnajdziemy również w kwietnikach. Proste kształty, jak kwadraty czy koła połączone ze sobą w przestrzenną figurę pozwoliły na stworzenie wyjątkowej dekoracji pełnej elegancji i klasyki, która w połączeniu z ulubionymi roślinami doniczkowymi sprezentuje się zachwycająco i naturalnie. Stojący kwietnik geometryczny, jak Q-BE No5 czy FLOWERBALL będą rewelacyjnym dodatkiem do salonu urządzonego w stylu skandynawskim lub nowoczesnym. Ich forma pozwoli na wyeksponowanie nie jednej rośliny, lecz kilku.

Pojedyncze kwietniki geometryczne

Przestrzenne figury większości z nas kojarzą się najczęściej z masywnymi i ciężkimi dekoracjami, na które często ciężko znaleźć miejsce. Nic jednak bardziej mylnego! Z kwietnikami SBNDesign przekonasz się jak łatwo możesz stworzyć dla swoich kwiatów miejsce do ich wzrostu. Wszystko dzięki kwietnikom wiszącym oraz ściennym na jedną doniczkę, które nie zajmują miejsca na podłodze, za to banalnie łatwo i szybko umieścimy je obok wiszącego na ścianie lustra czy pod sufitem. Surowość materiału, a także subtelność konstrukcji, daje nam nieograniczone pole manewru w aranżacji wnętrz. Dodatkowo pozwala nam na uzyskanie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju pomieszczenia.

Modnie i stylowo w Twoim domu

Geometryczne kwietniki to doskonały sposób na dodanie swojemu salonowi energii i życia. W zależności od ilości miejsca jakie na nie przeznaczysz możesz zdecydować się na jeden lub więcej stojaków postawionych lub powieszonych obok siebie, tworząc w ten sposób pełną zieleni oazę. Każdy z nich wykonany z najwyższą starannością i malowany na wybrany kolor przekona Cię do zrezygnowania z nudnych półek i ciężkich regałów. Znasz to powiedzenie, że ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia? Nie pozwól jej na to i spraw, by Twój salon prezentował się przytulnie przez cały rok z dekoracjami SBNDesign.