KWIETNIKI STOJĄCE


Jeżeli szukasz idealnego dodatku do swojego wnętrza to świetnie się składa, że trafiłeś akurat na nas. SBNDesign przygotowało dla każdego niezwykle kreatywne, ale zarazem proste dodatki, nadające się do dekoracji każdego pomieszczenia, niezależnie czy jest to sypialnia czy może biuro. Przykładem takiego dodatku są kwietniki stojące.

Nowoczesny kwietnik stojący jest eleganckim i bardzo często wykorzystywanym dodatkiem przy aranżacji wnętrz, niezależnie od ich stylu czy wielkości. Właśnie dlatego świetnie sprawdza się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych jak i restauracjach czy recepcjach.

Geometryczne kwietniki stojące

Przy projektowaniu naszych kwietników wykorzystujemy niezawodną i zawsze modną geometrię. Przestrzenne figury geometryczne przestały być tylko naszym wyobrażeniem i coraz chętniej wprowadzamy je do naszych domów, urozmaicając nimi przestrzeń. Proste kształty pasują do każdego typu pomieszczeń i nie zajmują dużo miejsca, przez co nie mamy wrażenia jego zbytniego przepełnienia. Kilka umieszczonych w jednym miejscu kwietników potrafi wspaniale zazielenić przestrzeń, dając satysfakcjonujące poczucie, że zagospodarowana nimi przestrzeń jest naturalna i zdrowa.

Stawiamy na…

Klasykę, która sprawdza się w każdym wydaniu i nigdy się nie nudzi. Kwietniki stojące mogą stać się świetnym pomysłem na zastąpienie nudnej szafki czy półki. Pasują do każdego wnętrza, dodają mu charakteru oraz oryginalności, ale przede wszystkim pięknie ozdabiają rośliny, które umieszczone w metalowych stojakach wyglądają naprawdę imponująco i niezwykle efektownie.

Właśnie tym pragniemy nieustannie zaskakiwać naszych klientów – kilkoma banalnymi elementami, które dopiero po połączeniu ich w całość stworzą niebanalną konstrukcję, zachwycą swoim wyglądem i staną się designerskim dodatkiem.

kwietniki stojące

Stojaki wykonywane są ręcznie w naszej kameralnej pracowni, ale za to z ogromną dbałością o szczegóły. Pasją do ich tworzenia pragniemy dzielić się ze wszystkimi naszymi klientami, dlatego też bardzo chętnie współpracujemy nad indywidualnymi projektami i wprowadziliśmy możliwość zamawiania kwietników na życzenie w określonym rozmiarze, kolorze lub kształcie.

A czy ty masz już wybrany kwietnik dla swojej rośliny? Jeżeli nie, zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami stojaków i wybrania swojego ulubionego.