KWIETNIKI ŚCIENNE SBNDESIGN


Zaaranżuj wyjątkowe miejsce z SBNDesign. Nasze kwietniki ścienne stworzą niezwykłą przestrzeń, a kwiatom doniczkowym dodadzą niebanalnego wyglądu i uroku.

Dlaczego warto mieć taki kwietnik w swoim domu? Bo to świetny pomysł na zaoszczędzenie miejsca, a przy okazji prosty sposób na delikatną i szybką zmianę wizerunku różnych pomieszczeń.

Dodatki stworzone w naszej pracowni to nie tylko piękny wygląd. To także gwarancja wytrzymałości i satysfakcji z ich użytkowania. Kwietniki wykonane z metalu są o wiele bardziej wytrzymałe niż te z drewna, a prezentują się równie efektownie. Wszystkie kwietniki wykonujemy ręcznie, z elementów pochodzących ze 100 procentach z Polski. Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów, a nasze dekoracje tworzymy z ogromną precyzją oraz pasją. Uwielbiamy inspirować się geometrią, która teraz już na stale zagościła w naszej pracowni, i dzięki której tworzymy tak wiele niesamowitych ozdób.

Kwietniki ścienne – idealna dekoracja

Kwietniki ścienne nadają się do dekoracji każdego pomieszczenia, od łazienki po kuchnie czy nawet balkon. Dzięki różnym rozmiarom możesz zaplanować wcześniej sposób, w jaki udekorujesz nimi dowolną ścianę i stworzysz zdrową i żywą zieloną przestrzeń. Kwiaty nie tylko pięknie wyglądają, ale także poprawiają nasze samopoczucie i nastrój, nawet w najgorszą pogodę. Dlatego tak ważne jest by były umieszczone w każdym pomieszczeniu i by dbać o ich prezentację.

Z kwietnikami na ścianie możesz umieszczać dowolną ilość roślin. Poza tym takie kwietniki świetnie się prezentują w każdym wystroju, dzięki prostej, wręcz surowej konstrukcji będą nadawać się do każdego wnętrza, czy to bogatego i pełnego, czy też już bardziej industrialnego.

Są bardzo proste w montażu i można zmieniać ich układ według potrzeb.

Posiadamy kwietniki dostępne pod jedną doniczkę, jak metalowy GEO No7 Maxi i charakterystycznym kapsułkowym kształcie, ale także takie jak kwietnik Ruby czy Triple, mieszczące po trzy lub nawet większą ilość donic.

Przekonaj się już dziś jak potrzebną i jednocześnie wspaniałą dekoracją mogą być kwietniki naścienne, znajdź swój ulubiony i stwórz z nami urokliwe miejsce, pełne pozytywnej energii.