Kwietniki ścienne – dekoracje na czasie


Wprowadzanie żywych roślin do wnętrz to jeden najpopularniejszych trendów w aranżacji mieszkań czy domów. Ich obecność w różnego typu pomieszczeniach nie tylko niesie za sobą wiele korzyści zdrowotnych, ale przede wszystkim estetycznych. Z tego też powodu coraz chętniej wybieranymi dekoracjami zaczęły być kwietniki, które dzięki swojej uniwersalności i naturalności potrafią zaprowadzić we wnętrzach harmonię, delikatność oraz co najważniejsze – w elegancki i stylowy sposób wyeksponować piękno wszystkich roślin doniczkowych. A jakie modele najlepiej jest wybrać, by każda przestrzeń mogła prezentować się efektownie? Absolutnym bestsellerem tej kategorii są kwietniki ścienne, które umożliwiają wykorzystywanie ich w różnych rodzajach pomieszczeń, a także w altanach ogrodowych czy na balkonach i tarasach.

Metalowe kwietniki ścienne

Jeśli zależy nam, by nasza dekoracja była trwała i odporna na czynniki atmosferyczne, zdecydowanie dobrym posunięciem będzie wybranie kwietników metalowych. Takie modele nie tylko długo nam posłużą, ale także śmiało umieścimy je na balkonie czy w ogrodowej altanie, bez obawy o ich zniszczenie. Kolejną zaletą dekoracji z metalu jest jej uniwersalność. Modny kształt geometrycznych figur połączonych w całość i surowość materiału pozwoli na umieszczenie jej we wnętrzach o różnym wystroju. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno proste formy minimalistyczne i klasyczne doskonale pasujące do stylu nowoczesnego, skandynawskiego czy loftowego, jak i te bardziej skomplikowane i oryginalniejsze, z którymi uzupełnisz aranżacje rustykalne, prowansalskie, a nawet retro. Bez względu więc na to, jaki styl ty preferujesz najbardziej, kwietniki będą zawsze doskonałym rozwiązaniem.

W jakich miejscach warto umieścić kwietnik

Nie jest tajemnicą, że rośliny umieszczone w domach ocieplają wizerunek pomieszczenia i urokliwie dopełniają całość aranżacji. Warto więc, by znalazły się w jak największej ilości wnętrz. By było to możliwe kierować powinniśmy się przede wszystkim powierzchnią, jaką mamy do dyspozycji i oczywiście wielkością dekoracji. Modele, jak kwietnik GEO No3 czy Geo No8 sprawdzą się znakomicie w łazienkach oraz przedpokojach, których nieduża często powierzchnia i tak potrafi być mocno zajęta przez niezbędne umeblowanie. Jednocześnie zieleń roślin idealnie wkomponuje się w ich nowoczesny lub industrialny styl, a jednocześnie ożywi surowe wnętrza.

Kolejnym miejscem, gdzie bardzo dobrze wprowadzić jest kwietniki to oczywiście salon. Wszyscy chyba wiemy, jak duże znaczenie ma on w każdym domu, a ponadto są to często jedne z większych pomieszczeń. Tam rewelacyjnie wręcz prezentować się będą podłużne kwietniki RETRO TROIS czy też TRIPLE. Śmiało możemy je umieścić jeden pod drugim tworząc w ten sposób zielony kącik o niezwykle naturalnym wyglądzie i zdrowym charakterze. Dekoracji tego typu nie może także braknąć w sypialniach gdzie zagwarantują nam spokojny sen i odpoczynek.

Funkcjonalne, uniwersalne, trwałe i z pewnością stylowe. Oferowane w naszym sklepie dekoracje do domów sprawią, że wnętrza zyskają charakter. Ich szeroki wybór powoli Ci znaleźć wśród nich idealny model dla siebie. Nie czekaj i wprowadź do domu energię już dzisiaj!