Kwietniki na ścianę


Urządzaj swój dom z przyjemnością z nowymi modnymi dodatkami takimi jak kwietniki na ścianę stworzonymi przez SBNDesign!

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz dekoracje w wielu modelach i odsłonach, również naszą kolekcję kwietników na ścianę, którymi urozmaicisz przestrzeń i w gustowny sposób podkreślisz uroki ulubionych doniczkowych roślin.

Kwietniki na ścianę zagwarantują nam odpowiednią ilość roślin

Wizualna strona dekoracji jest niezmiernie istotna, by pomieszczenie było przytulne i emanowało energią. Pragniemy móc się w nim odprężyć i zrelaksować, dlatego tak ważne jest by zadbać o odpowiednią ilość roślin w pomieszczeniu. Pomogą nam w tym kwietniki na ścianę, których nowoczesna i dopasowana do wielu potrzeb konstrukcja może pomieścić wiele kwiatów, ale jednocześnie stać się eleganckim i zarazem pięknym dodatkiem. Kolejną istotną zaletą kwietników jest możliwość umieszczenia ich w dowolnym pomieszczeniu, świetnie zastępują półki i wyglądają o wiele atrakcyjniej. Dzięki naturalnym barwom jak czerń, biel czy brąz wkomponują się idealnie do stylu naszych wnętrz, uwydatniając ich atrakcyjność. Takie klasyczne dodatki doskonale sprawdzą się szczególnie we wnętrzach loftowych czy skandynawskich, gdzie króluje przestronność, minimalizm i prostota.

Naturalne, jasne barwy dają wrażenie optycznego zwiększenia danej przestrzeni, ponadto pasują do wielu typów pomieszczeń nawet o różnych stylach, tych bardziej pełnych i bogatych także.

Surowe materiały i klasyczny wygląd.

To właśnie gwarancja sukcesu, a zarazem powód, dlaczego tak chętnie wybieracie nasze kwietniki. Metal wykorzystany przy ich produkcji nie tylko dobrze wygląda, jest także bardzo wytrzymałym materiałem i odpornym na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu dłużej możemy się cieszyć wymarzoną dekoracją bez obawy o zniszczenie. Co więcej prostota kształtu daje wrażenie lekkości, sama konstrukcja nie zabiera wiele miejsca, możemy zatem dowolnie komponować kwietniki w jedną wielką całość i z umieszczonymi w nich kwiatami zazielenić i ożywić przestrzeń.

Kwietnik na ścianę to dowód na to, że nie trzeba przeprowadzać remontu, by odmienić wygląd naszego pomieszczenia. Już dzięki tak drobnym elementom dom zyskuje nowy wizerunek pełny elegancji i szyku.

Przekonaj się, że nie trzeba wiele, by mieszkanie stało się jak z okładki najlepszego czasopisma.