KWIETNIKI NA ŚCIANĘ – szybki sposób na odświeżenie wnętrza


Chyba każdemu z nas zależy, by mieszkanie wyglądało elegancko i gustownie. Szukamy oryginalnych mebli, inspirujemy się wystrojami wnętrz z magazynów. Ale tak naprawdę nie trzeba wiele, by wnętrza wyglądały wspaniale i przytulnie.

Kwietniki na ścianę wydawać mogłyby się banalnym pomysłem, lecz dzięki niezwykłym kształtom tych dekoracji, inspirowanych geometrią zyskały miano niezwykle efektownych i najchętniej wybieranych dodatków. I choć największą popularnością cieszą się podczas dekorowania mieszkań, prawdziwym przebojem stały się także podczas wystroju hoteli, restauracji czy nawet pomieszczeń biurowych. Zaletami kwietników przestał być już tylko świetny wygląd i równie istotną ich cechą okazała się funkcjonalność. Pojawiają się one coraz częściej jako elegancka alternatywa dla niemodnych już regałów czy ciężkich półek. Z elementami jakimi są kwietniki, wnętrze zyskuje lekkość i wrażenie zyskania przestrzeni w różnych wnętrzach. Takie dekoracje w neutralnych barwach, jak czerń, biel czy brąz pasują do każdego pomieszczenia, oraz prezentują się w nim nienagannie. To wszystko dzięki banalnemu z pozoru materiałowi, z jakiego budujemy nasze konstrukcje – metalowi. Kwietniki na ścianę przez wykonanie ich z metalu stały się bardzo uniwersalne. Pasują idealnie do wnętrz w stylu loftowym czy industrialnym.

kwietnik ścienny zdjęcie

Solidne kwietniki na ścianę

Ponadto metal jako tworzywo pod budowę kwietników to gwarancja wytrzymałości i trwałości, której zdarza się brakować w przypadku kwietników tylko z drewna. Są one odporne na warunki atmosferyczne, takie jak opady deszczu czy śniegu. Dzięki temu nadają się doskonale do powieszenia ich na tarasie, balkonie czy przydomowej altance.

Nie zastanawiaj się i już teraz znajdź swój nowy ulubiony dodatek w postaci kwietnika na ścianę, z którymi zazielenisz i dodasz energii wszystkim swoim wnętrzom. Dzięki różnorodności ofert każdy ma szansę znaleźć modele, które wpasują się w jego wnętrza i stworzą wymarzoną przestrzeń.