Kwietniki na ścianę – ciekawa dekoracja


Coraz więcej osób pragnie mieć w swoim mieszkaniu zielone dekoracje w postaci swobodnie zwisających czy pnących się roślin. Posiadanie dużej ilości roślin ma wiele zalet, zwłaszcza jeśli mówimy o pozytywnym wpływie na nasze samopoczucie psychiczne, ale również fizyczne. Jednak mając na uwadze wzrost naszych ulubionych roślin, a także ich ogromny udział w aranżacji mieszkania warto zadbać, by miały one do tego odpowiednie warunki. Z punktu widzenia aranżacyjnego warto już na samym początku urządzania mieszkania zorganizować i zaplanować miejsce, które najlepiej wyeksponuje ich zielone walory. Co pomoże nam w efektownym wyeksponowaniu kwiatów? Oczywiście, będą to kwietniki. W SBNDesign znajdziesz absolutne najbardziej designerskie modele dla miłośników zieleni, czyli kwietniki na ścianę, które w rewelacyjnie łatwy i szybki sposób pomogą zadbać o wizualna stronę naszych domów.

Wiszące kwietniki na ścianę – zalety

Kwietniki w wersji ściennej mają szczególnie dużo zalet, które w na wiele sposobów można wykorzystać w mieszkaniach. Po pierwsze, pozwalają nam zapewnić roślinom ich własne, bezpieczne miejsce, w którym swobodnie mogą się rozwijać. Po drugie idealnie nadają się dla roślin zwisających, czy pnących się. Wiszący kwietnik pozwoli bowiem łodygom na swobodne opadanie i niczym nie zakłócony wzrost. Co za tym idzie, zyskujemy kolejną zaletę, jaką jest funkcjonalność tego typu dekoracji. Dzięki nim zyskujemy więcej przestrzeni na regałach komodach, czy parapetach. Jeśli więc Twoje mieszkanie nie należy do największych i zależy Ci na zachowaniu miejsca, kwietniki sprawdzą się tutaj doskonale. Kwietniki sprawdzają się również, gdy w mieszkaniu poza nami, znajdują się również dzieci, czy zwierzęta, dla których zwisające rośliny to doskonały pomysł na zabawę. Wybierając kwietniki w wersji naściennej pozbędziemy się zatem problemu zniszczonych kwiatów i będziemy spokojni o nasze dekoracje.

Jak wyeksponować kwietniki?

Kwietniki SBNDesign gwarantują elegancką, a także stylową organizację doniczek z roślinami. Oparte na prostych, geometrycznych kształtach, po powieszeniu na ścianie i umieszczeniu w nich ulubionych roślin wyglądają niezwykle elegancko i dodają pomieszczeniu życia oraz energii.

Wyeksponowanie doniczek z zielenią na ścianie to idealny koncept, zwłaszcza dla niewielkich wnętrz. Szczególnie dobrze sprawdzają się one w stylu loftowym czy industrialnym, gdzie króluje surowość materiału oraz naturalne barwy. I tak właśnie kwietnik ścienny Geo No.1 sprawdzi się świetnie w mniejszej kuchni czy łazience. Zależy Ci na podkreśleniu uroku większej ilości roślin? Wybierz kwietnik ścienny RUBY 2ct, który pomieści aż 4 doniczki i wkomponuje się rewelacyjne w większe przestrzenie. Jeśli Twoje wnętrze to jednak pełny glamour, postaw wówczas na nieco subtelniejszą dekorację, jak dwu-doniczkowy ROCKER MAXI. Nasza oferta metalowych dodatków do mieszkań jest niezwykle bogata i urozmaicona, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć modele, które wpasują się w wystrój każdej przestrzeni. Kwietniki wiszące, stojące lub ścienne – to tylko kilka propozycji, a każda z nich wyróżnia się charakterem, który pokochasz.