Kwietniki na ścianę


Każdy z nas marzy o wyjątkowym wnętrzu, w którym będzie mógł odpocząć i się zrelaksować. Urządzanie domu i sposób, w jaki zagospodarujemy wolną przestrzeń jest więc szalenie ważne, by spełnić oba powyższe kryteria. Jak zatem odpowiednio zaaranżować przestrzeń, by była przytulna, a zarazem gustowna? Najlepszym rozwiązaniem będą kwietniki na ścianę.

Subtelne dekoracje – kwietniki na ścianę

Jeśli chcemy, by nasz dom prezentował się niczym z okładki czasopisma, ważne jest, by zadbać również o te elementy, które z pozoru wydają się zupełnie nieistotne. Takimi są na przykład kwietniki, które wprowadzają do naszych wnętrz zdrową atmosferę, dzięki umieszczonym w nich roślinom doniczkowym. Często zdarza się nam pomijać ten element dekoracji, choć każdy z nas wie, jak duże ma on znaczenie. Szczególnie w mieszkaniach w bloku, gdzie czasem ciężko o dostateczną ilość zieleni wokół nas. Kwietniki wyróżniają się spośród innych elementów dekoracyjnych swoją delikatnością i naturalnością. Nuta surowości, którą dodaje im wykonanie z surowych materiałów, jak drewno czy metal sprawia, że taki dodatek komponuje się w każdym wnętrzu i tworzy harmonię z pozostałymi jego elementami. Ponadto, ogromną rolę odgrywa tu także prosty wygląd kwietników, oparty na geometrycznych kształtach. Kilka przestrzennych figur połączonych w całość potrafi w rewelacyjny sposób dodać przestrzeni nieco delikatności, równowagi i stonować je.

Kwietniki ścienne, jako uniwersalna dekoracja do każdego pomieszczenia

Stylowe, geometryczne kształty kuszą swoim wyglądem każdego, ponieważ uwielbiamy efekt, jaki potrafią stworzyć one w naszych domach. Dwudoniczkowy Geo no5, czy też okrągły Geo No2 Maxi mogą stać się doskonałym, minimalistycznym akcentem w naszych czterech ścianach. Dzięki prostocie konstrukcji wpasują się każde wnętrza. Szczególnie dobrze w domach urządzonych na styl skandynawski czy loftowy, gdzie królują delikatne, naturalne odcienie i pełna naturalność. To właśnie do takich miejsc uwielbiamy wprowadzać kwiaty, które świetnie harmonizują się z pozostałym wyposażeniem wnętrz i nadają im jeszcze więcej wdzięku. Nie oznacza to jednak, że we wnętrzach z panującym wystrojem glamour lub mieszanym, jak eklektyczny czy vintage, z panującym w nim połączeniu nowoczesności i staroci ten okaże się złym pomyłem.

W każdym, w wymienionych wyżej typów, taki prosty i lekko surowy dodatek sprawdzi się rewelacyjnie. Kiedy więc pojawia się moment chęci zmiany, za sprawą której pojawi się w naszym domu coś subtelnego i minimalistycznego, wówczas zjawiamy się my – pracownia SBNDesign, w której znajdziesz najmodniejsze i najbardziej kreatywne kwietniki na ścianę.

Spotkasz u nas wiele kreatywnych dekoracji do domu, które od razu pokochasz. Kwietniki na ścianę, wiszące czy stojące. W różnych wielkościach i kolorach.

Wszystko to znajdziesz właśnie u nas. Z nami wprowadzisz do swojego domu energię i harmonię. Przekonaj się już dziś!