KWIETNIKI METALOWE SBNDesign


Aktualne trendy w aranżowaniu wnętrz często inspirowane są naturą i tym co jest z nią związane,
dlatego warto zwrócić uwagę na nasze metalowe kwietniki, które nie tylko ozdobią mieszkanie, ale również umożliwiają wprowadzenie za sprawą roślinności natury do przestrzeni zarówno tej prywatnej, biurowej i komercyjnej.

Metalowy kwietnik wiszący GEO No3 ŁZA

Metalowy kwietnik wiszący GEO No3 ŁZA

Rośliny we wnętrzach nadają im przytulności oraz są efektowną dekoracją przestrzeni mieszkalnej. Coraz częściej możemy zaobserwować trend na stworzenie w swoim mieszkaniu – własnej dżungli. By wyeksponować piękno posiadanej roślinności warto posłużyć się kwietnikami.
Współczesne kwietniki same w sobie są ozdobą i jak nic innego potrafią podkreślić charakter rośliny.
Wśród kilkunastu naszych modeli kwietników każdy miłośnik roślin znajdzie coś dla siebie.

W ofercie naszych metalowych kwietników znajdziecie te w wersji wiszącej (sufitowej), naściennej oraz stojącej.

Metalowy kwietnik naścienny GEO No2 MAXI

Metalowy kwietnik stojący No3

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz kwietniki metalowe które tworzymy 100% ręcznie w kameralnej pracowni w Polsce.
Caly proces produkcyjny wykonujemy własnoręcznie. Chętnie tworzymy również kwietniki według indywidualnych projektów klientów. Istnieje możliwość modyfikacji kwietników z oferty według indywidualnych wytycznych klientów, zmieniamy wysokości, wpusty na donice, średnice itp.
Nasze metalowe kwietniki malowane są proszkowo – w standardzie do wyboru w kolorach – czarny mat oraz biały mat. Duży wybór wzorów kwietników pozwala na szybką i efektowną odmianę wnętrza, stosunkowo małym kosztem. Nasze kwietniki z metalu są nie tylko dekoracyjne, ale za sprawą materiału z którego są wykonane są przede wszystkim trwałe.

Wszelkie rośliny domowe o zwisających pędach typu epipremnum czy tez paprocie doskonale sprawdzą się, w naszych metalowych wiszących oraz naściennych kwietnikach. Z kolei rośliny o większych gabarytach np. modna monstera czy też fikusy zdecydowanie lepiej będą wyglądać w kwietnikach stojących.
Nasze metalowe kwietniki inspirowane są geometrią, wręcz stworzone są do modnych w ostatnim czasie wnętrz minimalistycznych, industrialnych, loftowych. Będą pasować do każdego pomieszczenia w Twoim domu czy to będzie salon, łazienka, kuchnia, przedpokój a nawet balkon.

A Ty wybrałeś już ulubiony model z naszej metalowej kwietnikowej oferty? Jeśli masz pomysł na własny kwietnik śmiało skontaktuj się z nami na mail biuro@sbndesign.pl
W miarę naszych możliwości stworzymy dla twojej rośliny wymarzony metalowy kwietnik ?