Kwietniki metalowe – praktyczna dekoracja


Kwietniki metalowe to bardzo praktyczne dekoracje, które coraz częściej spotkać możemy w przeróżnych formach oraz wnętrzach. Wykorzystujemy je nie tylko do dekorowania naszych roślin w domu, ale też chętnie jako ozdoba biura, a nawet restauracji. Dodatek, jakim jest kwietnik to również szybki pomysł na wprowadzenie do pomieszczenia nowoczesności i świeżości. Materiały wykorzystane do ich konstrukcji dodają wnętrzom lekkości i surowości.

Ile kwietników, tyle pomysłów!

Kwietniki są doskonałym dowodem na to, że już kilka przestrzennych figur połączonych w całość potrafi w rewelacyjny sposób dodać przestrzeni nieco delikatności, równowagi i oryginalności. Swoim minimalistycznym i prostym designem potrafią rewelacyjnie odciążyć wnętrze i sprawić, że nawet najbardziej skomplikowany styl zyskuje świeżość i nową energię. W zależności od tego, ile roślin chcemy z jego pomocą wyeksponować w naszych domach możemy zaopatrzyć się w jeden lub kilka modeli i stworzyć w ten sposób prawdziwą zieloną przestrzeń. Kilka mniejszych kwietników umieścić możemy obok siebie albo jeden pod drugim. Możemy też stworzyć kreatywną dekorację i powiesić je na ścianie w różnych kształtach. Takie formy wydobywają piękno z roślin i sprawiają, że kwiaty przykuwają uwagę i znajdują się na pierwszym planie. Jeden duży kwietnik na kilka doniczek jest za to doskonałym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, w których brakuje miejsca.

Kwietniki metalowe w każdym domu

Jeśli decydujemy się na dekorację w postaci kwietnika, warto jest przemyśleć kilka aspektów, które pomogą nam w jego odpowiedniej aranżacji i wyborze. Pierwszym jest oczywiście wystrój naszego wnętrza i jego stylistyka. Jeśli nasze wnętrza są barwne, nie brakuje w nich kolorowych mebli, a ich styl wpisuje się w oriental czy popularny vintage warto postawić na kwietniki w naturalnych kolorach, jak czernie lub brązy, które pomogą dodać im lekkości. Idealnie sprawdzą się także modele wykonane z surowego metalu i o klasycznych kształtach, jak okręgi lub prostokąty.

We wnętrzach, w których przeważa minimalizm i subtelność, jak loft, industrial czy może art deco śmiało stawiać możesz na modele w nieco bardziej skomplikowanych formach czy odcieniach, jak TRIPLE lub SZEŚCIOKĄT. Poza zaletami wizualnymi kwietniki na ścianę cechują się również niesamowitą uniwersalnością w kwestii umieszczania ich w dowolnym miejscu. Dzięki kwietnikom metalowym w wersji ściennej lub wiszącej łatwo umieścisz rośliny w nasłonecznionym miejscu i pozwolisz im na swobodne rozkwitanie. Ma to ogromne znaczenie jeśli kwiaty mają spełniać zadanie nie tylko dekoracyjne, ale i zdrowotne. W końcu kwiaty produkują niezbędny do życia tlen oraz pomagają nam się zrelaksować.

Designerskie kwietniki metalowe SBNDesign do każdego domu

Dekoracje, jakimi są metalowe kwietniki coraz częściej doceniacie za ich funkcjonalność, delikatność i naturalny wygląd. Uwielbiacie możliwość umieszczenia ich w dowolnym miejscu, ale też ich prostotę, która sprawdza się w najbardziej wymagających wnętrzach. Dlatego też, każdego dnia wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom projektując i tworząc coraz nowsze modele, które Was zaskoczą i zachwycą. Nasza bogata oferta pomoże zapewnić Twoim roślinom niezwykle atrakcyjną oprawę. Proponujemy modele dedykowane mniejszym doniczkom, jak i bardzo dużym. Nie braknie też u nas modeli zarówno o klasycznym designie, jak i tym bardziej oryginalnym. Wszystko po to, by każdy mógł znaleźć u nas idealne modele!