Kwietniki metalowe do każdego mieszkania


Kwietniki metalowe są uniwersalną dekoracją. Dzięki nim możemy urozmaicić wystrój naszego mieszkania, oraz dodać do niego trochę zieleni. W naszym sklepie internetowym znajdziecie trzy rodzaje kwietników,  pasujące do wszystkich wnętrz.

Kwietniki wiszące wykonane z metalu

Jeżeli brakuje Ci miejsca na parapetach na Twoje ulubione rośliny, z to pomocą przyjdzie kwietnik wiszący. Taki rodzaj kwietnika idealnie pasuje do każdego rodzaju wnętrz – i to nie tylko do mieszkań. Zastosowanie znajdzie także w przestrzeniach biurowych czy też gastronomicznych, gdzie będzie bardzo ładnie się prezentował, w połączeniu z ciekawą rośliną. Kwietniki wiszące nie są dużych rozmiarów, dzięki czemu z powodzeniem można je wykorzystać do udekorowania nawet bardzo małych i ciasnych wnętrz.

Sprawdź kwietniki wiszące na naszym sklepie internetowym

Kwietniki metalowe na ściane – idealne do mieszkań

Ściany w naszych wnętrzach często są puste. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem, jeżeli zależy Ci na wypełnieniu mieszkania czymś ciekawym, są właśnie kwietniki ścienne. Bezproblemowo możemy je umieścić na praktycznie każdej ścianie. Ich kształt sam w sobie będzie już ładną dekoracją. W naszym sklepie online znajdziecie kwietniki ścienne w wielu różnych kształtach – zaczynając od małych, takich jak KWIETNIK ŚCIENNY GEO NO8, które idealnie nadadzą się na mniejsze rośliny, kończąć na kwietnikach takich jak KWIETNIK ŚCIENNY VERTICAL, który pozwoli Ci wyeksponować aż osiem Twoich ulubionych roślin!

Kwietniki metalowe stojące – designerski dodatek pasujący do każdego wnętrza

Kwietniki stojące zajmują nieco więcej miejsca od kwietników ściennych i kwietników metalowych. Jednak nie oznacza to, że są gorsze! W wielu przypadkach kwietnik stojący okaże się idealnym wyborem. Designerskie modele kwietników metalowych od SBNDesign pozwolą Ci na uzyskanie perfekcyjnego wyglądu Twojego mieszkania. Na przykład KWIETNIK STOJĄCY SKYSCRAPER pozwoli Ci na umieszczenie dwóch roślin, oraz rzeczy które nie koniecznie są rośliną – na przykład książka, zegarek czy też telefon. Inne rodzaje kwietników, takie jak KWIETNIK STOJĄCY FLOWERBALL dadzą Ci możliwość umieszczenia jeszcze większej ilości ładnych roślin w jednym miejscu.